2006-10-22 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 0:1

1

(0:0; 0:0; 0:1)

0:1 Podlipni (61')

Opis meczu Gazeta Wyborcza

W najciekawszym spotkaniu niedzielnej kolejki Polskiej Ligi Hokejowej ComArch/Cracovia wygrała po dogrywce w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0. Zaczarowane bramki, a w nich znakomitych Tomasza Jaworskiego i Rafała Radziszewskiego, kibice mogli wczoraj podziwiać na lodowisku w Sosnowcu podczas meczu Zagłębia z Cracovią. - To był ich mecz! - chwalił Rudolf Rohaczek, trener "Pasów". Więcej pracy miał Radziszewski, szczególnie w drugiej tercji. Mimo momentami przygniatającej przewagi Zagłębia gole jednak nie wpadły. Gościom udała się ta sztuka tylko raz, w 55. sekundzie dogrywki! Bramka to wspólne dzieło Piotra Gila i Zbigniewa Podlipniego. Obrońca Cracovii świetnie dograł krążek do Podlipniego, a ten strzelił pod poprzeczkę.