42:55 Bagiński (Jakes)

45:38 Parzyszek (Sokół)
49:08 Witecki (Parzyszek, Vitek)

59:36 Woźnica (Bagiński, Simicek)

2 min Noworyta (Zahaczanie)
2 min Simka (Zahaczanie)
2 min Pasiut (Natarcie)
2 min Prokop (Przeszkadzanie)
2+2 min Prokop (Atak kijem trzymanym oburącz + zbyteczna ostrość w grze)
2 min Martynowski (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Csorich (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Sokół (Trzymanie)
2 min Majkowski (Zahaczanie)
2 min Sokół (Zahaczanie)
2 min Woźnica (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Krzak (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Vitek (Spowodowanie upadku przeciwnika)

"PLH: W próbie generalnej porażka Cracovii (FOTO)" -

PLH: W próbie generalnej porażka Cracovii (FOTO)

Cracovia – GKS Tychy 4-6 (0-0, 2-2, 2-4)

1-0 Łopuski - Noworyta 21:09 1-1 Vitek 25:50 2-1 Łopuski - Słaboń - Piotrowski 38:09 2-2 Šimiček 39:29 2-3 Bagiński - Jakeš 42:55 3-3 Kostuch 44:48 w osłabieniu 3-4 Parzyszek - Sokół 45:48 w podwójnej przewadze 3-5 Witecki - Parzyszek - Vítek 49:18 4-5 Dulęba - Kostuch 57:55 w przewadze 4-6 Woźnica - Šimiček 59:36 Sędziował Zbigniew Wolas (Oświęcim) - Piotr Maklakiewicz, Piotr Madeksza (Sosnowiec). Kary: 14 - 14 min. Widzów 1200. CRACOVIA: Radziszewski - Kłys, Wajda; D. Laszkiewicz, Pasiut, L. Laszkiewicz - Noworyta, Simka; Łopuski, Słaboń, Piotrowski - Prokop, Dulęba; Kostuch, Dvořak, Martynowski - Sznotala, Guzik; Witowski, Rutkowski, Kosidło. GKS: Sobecki - Gonera, Kotlorz; Vitek, Parzyszek, Witecki - Sokół, Jakeš; Bagiński, Šimiček, Woźnica - Csorich, Majkowski; Galant, Garbocz, Krzak - Wanacki, Benachewicz, Wołkowicz.

– Nie strzeliliśmy karnego, nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji i to się później na nas zemściło – podsumował trener Cracovii, Rudolf Rohaček.

W zespole Cracovii debiutował napastnik Paweł Kosidło, który został wypożyczony z Orlika Opole do końca sezonu. Mecz stał na niezłym poziomie, była jak zwykle między tymi drużynami wyrównany, a wynik do końca otwarty. Na 125 sekund przed końcem Dulęba zaskoczył Sobeckiego uderzeniem z linii niebieskiej i "Pasy" złapały kontakt. Po chwili karę dwóch minut otrzymał Vitek, krakowianie dodatkowo wycofali bramkarza i postawili wszystko na jedną kartę. Ten manewr taktyczny się nie udał, a co więcej - tyszanie uderzeniem do pustej bramki załatwili sprawę. W 11 minucie Mikołaj Łopuski nie wykorzystał rzutu karnego.
Źródło: Sportowe Tempo 23 listopada 2010 [1]