Sekcja żużlowa: Różnice pomiędzy wersjami
(→Tabela) |
m (2 wersje) |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 222: | Linia 222: | ||
1 - awans (nikt nie spada) | 1 - awans (nikt nie spada) | ||
</center> | </center> | ||
19.04.59 Cracovia - LPŻ Toruń 45-32 | |||
26.04.59 CKS Czeladź - Cracovia | |||
10.05.59 Cracovia - Legia Krosno | |||
24.05.59 Cracovia - Polonia 42-28 | |||
31.05.59 Sparta - Cracovia | |||
07.06.59 Cracovia - Neptun | |||
14.06.59 LPŻ Zielona Góra - Cracovia | |||
21.06.59 Cracovia - LPŻ Zielona Góra 41-37 | |||
28.06.59 Neptun - Cracovia | |||
05.07.59 Cracovia - Sparta | |||
26.07.59 Legia - Cracovia 54-24 | |||
13.09.59 Cracovia - CKS Czeladź 48-28 | |||
20.09.59 LPŻ Torun - Cracovia 26-52 | |||
=== Sezon 1960 II liga wschód=== | |||
====Tabela==== | |||
<center> | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Różnica pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wanda Kraków - żużel|Wanda Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+95 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Tramwaj Łódź - żużel|Tramwaj Łódź]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+172 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Legia Krosno - żużel|Legia Krosno]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+165 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Śląsk Świętochłowice - żużel|Śląsk Świętochłowice]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Cracovia - żużel|Cracovia]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|-106 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|- | |||
style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[CKS Czeladź - żużel|CKS Czeladź]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|-445 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|- | |||
{{stub}} | {{stub}} | ||
[[Kategoria: Sekcje]] | [[Kategoria: Sekcje]] |
Wersja z 20:13, 29 gru 2008
Sezon 1958 III liga
Tabela
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Różnica pkt | W | R | P |
1 | Unia Tarnów | 18 | 30 | +344 | 15 | 0 | 3 |
2 | Wanda Kraków | 18 | 30 | +299 | 15 | 0 | 3 |
3 | Polonia Piła | 18 | 25 | +161 | 12 | 1 | 5 |
4 | LPŻ Lublin | 18 | 22 | +266 | 11 | 0 | 7 |
5 | Sparta Śrem | 18 | 19 | +101 | 9 | 1 | 8 |
6 | Legia Krosno | 18 | 18 | +41 | 9 | 0 | 9 |
7 | LPŻ Neptun Gdańsk | 18 | 16 | -86 | 8 | 0 | 10 |
8 | LPŻ Zielona Góra | 18 | 10 | -265 | 5 | 0 | 13 |
9 | Sparta II Wrocław | 18 | 4 | -384 | 2 | 0 | 16 |
10 | Cracovia | 18 | 2 | -477 | 1 | 0 | 17 |
1,2 - awans
brak spadkowiczów13.04.58 Cracovia - Legia Krosno 30-47 20.04.58 Sparta II Wrocław - Cracovia ???? zwycięstwo Spart II 27.04.58 Cracovia - Polonia Piła ???? zwycięstwo Polonii 01.05.58 LPŻ Lublin - Cracovia 59-18 04.05.58 Cracovia - Unia Tarnów 21-54 (mecz rozegrano w Tarnowie) 11.05.58 Neptun Gdańsk - Cracovia 55-23(mecz dokończono 12.05) 25.05.58 Cracovia - LPŻ Zielona Góra 41-36 01.06.58 Sparta Śrem - Cracovia ???? zwycięstwo Sparty 08.06.58 Cracovia - Wanda Kraków ???? zwycięstwo Wandy
22.06.58 Wanda Kraków - Cracovia ???? zwycięstwo Wandy 29.06.58 Cracovia - Sparta Śrem ???? zwycięstwo Sparty 06.07.58 LPŻ Zielona Góra - Cracovia 52-25 13.07.58 Cracovia - Neptun Gdańsk 22-56 20.07.58 Unia Tarnów - Cracovia 57-20 03.08.58 Cracovia - LPŻ Lublin 29-48 10.08.58 Polonia Piła - Cracovia ???? zwycięstwo Polonii 17.08.58 Cracovia - Sparta II Wrocław (prawdopodobnie obustronny walkower lub nie rozegrany mecz) ???? zwycięstwo Sparty II 24.08.58 Legia Krosno - Cracovia 43-35
trójmecz o puchar WKKF Tarnów 19.10.1958 1 Unia Tarnów 31 2 Wanda Kraków 30 3 Cracovia 11
Sezon 1959 III liga
Tabela
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Różnica pkt | W | R | P |
1 | Cracovia | 14 | 24 | +123 | 12 | 0 | 2 |
2 | Wanda Kraków | 14 | 22 | +231 | 11 | 0 | 3 |
3 | Polonia Piła | 14 | 18 | +16 | 9 | 0 | 5 |
4 | LPŻ Lublin | 14 | 14 | +2 | 7 | 0 | 7 |
5 | Sparta Śrem | 14 | 12 | -16 | 6 | 0 | 8 |
6 | Legia Krosno | 14 | 9 | -68 | 4 | 1 | 9 |
7 | LPŻ Neptun Gdańsk | 14 | 7 | -121 | 3 | 1 | 10 |
8 | LPŻ Zielona Góra | 14 | 6 | -167 | 3 | 0 | 11 |
1 - awans (nikt nie spada)
19.04.59 Cracovia - LPŻ Toruń 45-32 26.04.59 CKS Czeladź - Cracovia 10.05.59 Cracovia - Legia Krosno 24.05.59 Cracovia - Polonia 42-28 31.05.59 Sparta - Cracovia 07.06.59 Cracovia - Neptun 14.06.59 LPŻ Zielona Góra - Cracovia 21.06.59 Cracovia - LPŻ Zielona Góra 41-37 28.06.59 Neptun - Cracovia 05.07.59 Cracovia - Sparta 26.07.59 Legia - Cracovia 54-24 13.09.59 Cracovia - CKS Czeladź 48-28 20.09.59 LPŻ Torun - Cracovia 26-52
Sezon 1960 II liga wschód
Tabela
- To jest zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Różnica pkt | W | R | P |
1 | Wanda Kraków | 10 | 16 | +95 | 8 | 0 | 2 |
2 | Tramwaj Łódź | 10 | 14 | +172 | 7 | 0 | 3 |
3 | Legia Krosno | 10 | 13 | +165 | 6 | 1 | 3 |
4 | Śląsk Świętochłowice | 10 | 12 | 6 | 0 | 4 | |
5 | Cracovia | 10 | 5 | -106 | 2 | 1 | 7 |
CKS Czeladź | 10 | 0 | -445 | 0 | 0 | 10 |