Sekcja żużlowa: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
=== Sezon 1958 III liga === | === Sezon 1958 III liga === | ||
====Tabela==== | |||
1 Unia Tarnów | {| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
2 Wanda Kraków | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | ||
3 Polonia Piła | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | ||
4 LPŻ Lublin | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | ||
5 Sparta Śrem | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | ||
6 Legia Krosno | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Różnica pkt</b> | ||
7 LPŻ Neptun Gdańsk | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | ||
8 LPŻ Zielona Góra | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | ||
9 Sparta II Wrocław | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | ||
10 | |- | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Unia Tarnów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+344 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wanda Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+299 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Polonia Piła]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|25 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+161 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[LPŻ Lublin]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+266 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Sparta Śrem]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|19 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+101 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Legia Krosno]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|+41 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[LPŻ Neptun Gdańsk]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|-86 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[LPŻ Zielona Góra]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|-265 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Sparta II Wrocław]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|-384 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|Cracovia | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|-477 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|17 | |||
|} | |||
13.04.58 Cracovia - Legia Krosno 30-47 | 13.04.58 Cracovia - Legia Krosno 30-47 |
Wersja z 20:00, 19 gru 2008
Sezon 1958 III liga
Tabela
M | Drużyna | Mecze | Pkt | Różnica pkt | W | R | P |
1 | Unia Tarnów | 18 | 30 | +344 | 15 | 0 | 3 |
2 | Wanda Kraków | 18 | 30 | +299 | 15 | 0 | 3 |
3 | Polonia Piła | 18 | 25 | +161 | 12 | 1 | 5 |
4 | LPŻ Lublin | 18 | 22 | +266 | 11 | 0 | 7 |
5 | Sparta Śrem | 18 | 19 | +101 | 9 | 1 | 8 |
6 | Legia Krosno | 18 | 18 | +41 | 9 | 0 | 9 |
7 | LPŻ Neptun Gdańsk | 18 | 16 | -86 | 8 | 0 | 10 |
8 | LPŻ Zielona Góra | 18 | 10 | -265 | 5 | 0 | 13 |
9 | Sparta II Wrocław | 18 | 4 | -384 | 2 | 0 | 16 |
10 | Cracovia | 18 | 2 | -477 | 1 | 0 | 17 |
13.04.58 Cracovia - Legia Krosno 30-47 20.04.58 Sparta II Wrocław - Cracovia ???? zwycięstwo Spart II 27.04.58 Cracovia - Polonia Piła ???? zwycięstwo Polonii 01.05.58 LPŻ Lublin - Cracovia 59-18 04.05.58 Cracovia - Unia Tarnów 21-54 (mecz rozegrano w Tarnowie) 11.05.58 Neptun Gdańsk - Cracovia 55-23(mecz dokończono 12.05) 25.05.58 Cracovia - LPŻ Zielona Góra 41-36 01.06.58 Sparta Śrem - Cracovia ???? zwycięstwo Sparty 08.06.58 Cracovia - Wanda Kraków ???? zwycięstwo Wandy
22.06.58 Wanda Kraków - Cracovia ???? zwycięstwo Wandy 29.06.58 Cracovia - Sparta Śrem ???? zwycięstwo Sparty 06.07.58 LPŻ Zielona Góra - Cracovia 52-25 13.07.58 Cracovia - Neptun Gdańsk 22-56 20.07.58 Unia Tarnów - Cracovia 57-20 03.08.58 Cracovia - LPŻ Lublin 29-48 10.08.58 Polonia Piła - Cracovia ???? zwycięstwo Polonii 17.08.58 Cracovia - Sparta II Wrocław (prawdopodobnie obustronny walkower lub nie rozegrany mecz) ???? zwycięstwo Sparty II 24.08.58 Legia Krosno - Cracovia 43-35
- To jest zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.