|              Dzien = 1
|            Miesiac = 1
|                Rok = 1961
|                Link =
|                Skan = [[Grafika:Dziennik_Polski_1961-01-01_1.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Dziennik Polski'' ]]
|      Tytul_artykulu = Cracovia — KTH 4:5 (1:3, 1:2, 2:0)
|              Autor =
|              Tresc =Rewanżowe spotkanie hokeistów Cracovii z KTH o mistrzostwo I ligi zakończyło się porażką „biało-czerwonych” 4:5. Pomimo dużej przewagi, jaką posiadał zespół Cracovii, jej napastnicy nie potrafili celnie strzelać. Kryniczanie nie bawili się pod bramką Mruka' 1 każdą dogodna sytuację wykorzystali w „stu procentach”.
Pierwsza tercja stała pod znakiem zaciętego pojedynku napastników Cracovii z bramkarzem KTH — Pancerzem. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł bramkarz krynicki, a szybkie rajdy Szerauca i pozostałych napastników przyniosły im z wypadów 3 bramki. Cracovia w tym czasie strzeliła tylko jedną bramkę. W drugiej tercji historia się powtarza — kilka wypadów kryniczan i dwie bramki dla nich. W ostatniej części gry „pasiacy” postawili wszystko na jedną kartę. Zmniejszyli różnicę bramkową do 4:5, lecz niestety, na wyrównanie brakło czasu.
Bramki zdobyli — dla Cracovii: Radwański 3 1 Gołąbek, dla KTH: Szerauc 2, Mużelak 2 i Bieniek. Sędziowali pp. Maciejko i Przewięda.
Najlepszymi zawodnikami w obu zespołach byli: w Cracovii — Korzeniak, Miotła, Mruk, Zbożeń, w KTH — Pancerz, Szerauc, Bieniek i Skotnicki..