1993-10-23 Czuwaj Przemyśl - Cracovia 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

m (23-24 X 93 Czuwaj Przemyśl - Cracovia moved to 23-24 X 1993 Czuwaj Przemyśl - Cracovia)
Linia 7: Linia 7:
'''Cracovia:''' Kwedyczenko - Mróz, Wrześniak, Brussman - Gruszka, Zając, Apryjas (61 min K. Hajduk), Depa - Hermaniuk, Zegarek (65 min Węgiel), Siemieniec.
<BR><BR>
<BR><BR>
Opis meczu Tempo:<BR>
===Opis meczu Tempo:===
Tym razem nie powtórzyła się historia z poprzedniego meczu tych drużyn w Przemyślu, gdy Cracovia będąc lepszym zespołem przegrała 0-3. Początek wszak nie zapowiadał sukcesu gości. W 5 min. Szot został na 16 metrze sfaulowany przez Kwedyczenkę, lecz interwencja krakowskiego bramkarza tylko na chwilę oddaliła niebezpieczeństwo. Pomocnik Czuwaju skutecznie wyegzekwował rzut wolny. Od tego momentu przewaga Cracovii nie podlegała już dyskusji. <BR>
Tuż po rozpoczęciu II połowy silnym strzałem na bramkę popisał się Gruszka. Choma zdołał odbić piłkę, lecz wobec dobitki Hermaniuka był bezradny. Po kilku minutach ponownie Hermaniuk – tym razem głową, po dośrodkowaniu Apryjasa – umieścił piłkę w siatce. Gospodarze odpowiedzieli strzałem Szota w 70 min., po którym piłkę z linii bramkowej wybił Wrześniak.

Widzów 600
Czuwaj: Choma - Dubiel, Folwarski, Tokarczyk, Smyk - Krywiak, Szot, Jabłoński (56 min Mikulec) Jaroch (75 min. J. Hajduk) - Sakowski, Strzałkowski (56 min Dolega).
Cracovia: Kwedyczenko - Mróz, Wrześniak, Brussman - Gruszka, Zając, Apryjas (61 min K. Hajduk), Depa - Hermaniuk, Zegarek (65 min Węgiel), Siemieniec.