1994-04-20 Polonia Przemyśl - Cracovia 0:0

Widzów 1 300

Polonia: Abram — Niemiec, Wajda, Andruszewski, Mazur, Załoga, Pankiewicz, Dąbek - G. Hajduk (65 min Kogut), Rop, Garwoła.

Cracovia: Kwedyczenko - Mróz, Wrześniak, Brussman - Kowalik (68 min Apryjas), Zając, K. Hajduk (52 min Hermaniuk). Węgiel - Duda, Gruszka, Siemieniec.

Opis meczu Tempo:

Był to żywy, stojący na niezłym poziomie mecz. Cracovia zaczęła od mocnego uderzenia i między 5 a 8 minuta powinna zdobyć 3 gole. Najpierw Duda zamiast strzelać, niepotrzebnie podawał do Gruszki, potem Abram fantastycznie obronił uderzenie tegoż Gruszki, oddane z odległości nie większej niż 3 metry, a po rzucie rożnym nie dał się zaskoczyć „główkującemu” Brussmanowi. Wraz z upływem minut gra się wyrównała, a dobrych okazji bramkowych nie wykorzystali Rop i Garwoła. Po przerwie mecz był nadal interesujący, choć okazji golowych nie było już tak wiele. Najlepszą zaprzepaścił w 84 min. Rop, gdy spudłował w sytuacji sam na sam. W sumie remis nie krzywdzi żadnej ze stron.