Wasilewski
Woźniak (libero)
Paluch
Wyrzykowski

GKPS GORLICE - AZS CRACOVIA POLITECHNIKA KRAKOWSKA 1:3 (14:25, 18:25, 25:17, 19:25)

AZS Cracovia Politechnika Krakowska: Bławat, Chodakowski, Kieć (c), Laskowski, Stanisławski, Wasilewski - Woźniak (libero) oraz Paluch, Piotrowski, Wyrzykowski
Trener: Jerzy Piwowar

Siatkarze AZS Cracovia Politechnika Krakowska po wczorajszym zwycięstwie we własnej hali z UKS Rodium Dobry Wynik, dzisiaj na wyjeździe w Gorlicach pokonali miejscowy Gorlicki Klub Piłki Siatkowej 3:1.

Spotkanie w hali gorlickiego OSiR miało dziwny przebieg. Po dwóch pewnie wygranych setach 25:14 i 25:18, dzięki mocnej i skutecznej zagrywce w I secie i bezbłędnym atakom ze skrzydła Mariusza Kiecia w II secie, siatkarze AZS Cracovia w kolejnym secie mając problemy z dokładnym przyjęciem seriami tracili punkty, w efekcie czego dość gładko przegrali trzecią partię do 17.

W czwartym secie zawodnicy AZS Cracovia objęli na początku prowadzenie 9:6, powiększając systematycznie powiększając prowadzenie 14:8 i 17:11. Lecz niestety ponownie pozwolili gospodarzom zbliżyć się na jeden punkt 18:17. Szybko jednak zdobyli przewagę, którą utrzymali już do końca spotkania, przywożąc do Krakowa cenne 3 punkty.