Kostek
Mioszny
Pierzchała
Lange.

Wynik spotkania nie stoi w żadnym stosunku do jego przebiegu. Cracovia miała przygniatającą przewagę przez cały czas meczu, a jedynie wskutek hiperkombinacji i braku decyzji u trójki środkowej, nie zaznaczyła tego cyfrowo.

Atak Cracovii wspierany przez świetnie grające linie pomocy kombinował niepotrzebnie na błotnistym terenie. Moc pewnych pozycji zaprzepaszczonych przez Malczyka i Piątkiewicza. Zieliński na lewem skrzydle zamiast centrować, strzelał z każdej pozycji na bramkę.

Po przerwie Cracovia dalej górą. Bramki padają ze strzału Malczyka po kombinacji z Piątkiewiczem w 17-ej minucie i w 42-ej minucie po przeboju Malczyka.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 24 z 23 marca 1932 [1]

Raz, dwa, trzy

Treningowy przeciwnik Cracovii nie wykazał żadnych specjalnych walorów poza wytrzymałością fizyczną i dość prymitywnen usiłowaniami podejścia pod bramkę Cracovii. Jedynym zawodnikiem, wybijającym się nad poziom był bramkarz, odznaczający się inicjatywą gry przód bramką.

Cracovia w osłabionym składzie zastosowała najmniej właściwy system. Podczas gdy środek boiska był najbardziej bagnistym, pomoc ustawicznie forsowała grę właśnie środkiem. Na domiar Piątkiewicz i przedewszystkicm Malczyk wzięli się, by wózkować aż do przesady. Rezultatem tej wady była niemożliwość uwydatnienia cyfrowego olbrzymiej przewagi białoczerwonych, którzy dali przykład, jak grać nie należy.
Z poszczególnych zawodników wielkie nadzieje rokuje młody Kruczek II, jeżeli zostanie odpowiednio pokierowany. Grabowski na prawem skrzydle ma, jak dotąd, tylko fizyczno warunki, reszta poważnie szwankuje. Kwestja kierownika ataku Cracovii jest nadal otwartą. Piątkiewicz nim nie jest, nie mając daru panowania nad współpartnerami. Znacznie lepiej i korzystniej musiałby wypaść- na łączniku, Zieliński nieobliczalny. Bezsprzecznie najlepiej grała linja pomocy, Mysiak i Lasota byli najlepszymi na boisku, Chruściński i Seichter bardzo wydatnie wapomagali atak, a nawet strzelali. Rezerwowy Dzierza jest dobrym materjałem. Malczyk nie miał zbyt wiele pracy. Do zawodów stanęły drużyny w składach: Cracovia: Malczyk I, Lasota. Dzierza. Seithter, Chruściński, Mysiak, Grabowski Kruczek Piątkiewicz. Malczyk II. Zieliński.
Chorzó; Przybyła, Trojca. Ulfik. Buczek. Czecz. Setnik, Szlenzok. Kostek. Mioszny, Pierzchała. Lange.
Przebieg gry.
Gra mimo błotnistego terenu w pierwszych minutach była interesująca. Cracovia bardzo ładnie przeprowadza ataki przy wybitnej grze linji pomocy. Trudności występują w okolicy bramki. Niestety atak coraz nieracjonalniej pcha grę środkiem. Poszezególne wyjątkowe dojścia ataku pqd bramkę gości kończą albo strząl Piątkiewjcza w ręce bramkarza gości albo częściej sirzął w aut. Malczyk wózkuje, Piątkieiwicz go naśladuje. Jedynie Kruczek głową dwuwukrotnie pięknie strzela. Usiłowania wjechania do bramki likwiduje Przybyła. Gra Cracovii nie wróży rezultatu bramkowegol i tak też jest do przerwy. Po niej Ptak słabo zastępuje Seichtera. Pomoc coraz częściej wyręcza atak w strzelaniu. Dopiero w 18 minucie Malczyk w róg z kilku Strzela bramkę. Gra nie zmienia swego oblicza, mimo pojedynczych wypadów Ślązaków, których wstrzymuje bardzo dobrze) Lasota, niepotrzebnie zaostrzający grę. Nieskuteczną przewagę Cracovii zaznacza w końcu Malczyk II, drugim punktem w 43 mi nucie.

Sędzią p. Lieberman słaby.
Źródło: Raz, dwa, trzy nr 12 z 22 marca 1932

Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny cz.1
Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny cz.2
Mecz ligowej drużyny Cracovii ze śląskim Chorzowem zapowiadał się interesująco, gdyż z jednej strony śląskie drużyny na początku sezonu potrafią być groźnymi przeciwnikami dla ligowych drużyn, a pozatem w drużynie Cracovii zadebiutował szereg młodych sił. Skład tej ostatniej przedstawiał się następująco: Malczyk I, Lasota i Dierza; Seichter (po pauzie Ptak), Chruściński i Mysiak; Grabowski, Kruczek II, Piątkiewicz, Malczyk II i Zieliński. Drużyna gości wystąpiła w składzie nart.: Przybyła, Trójca, Ulfik; Buczek, Czech, Setnik; Szlenzok, Kostek, Mioszny, Pierzkała i Lange.

Natychmiast po rozpoczęciu zawodów, Cracovia przejmuje inicjatywę w swoje ręce i nie oddaje jej, z drobnemi wyjątkami, właściwie aż do końca meczu. Tylko brakowi decyzji w sytuacjach podbramkowych przypisać należy, że Chorzów nie wyszedł w tym okresie ze sporą ilością bramek z tego spotkania. Wyróżnił się przyton bramkarz gości, który obronił kilka niebezpiecznych strzałów, a dwa puszczone przez niego goale nie były do obrony.
Atak Cracovii popadał w dwie skrajności, raz grał zbyt kombinacyjnie, czemu nie sprzyjał błotnisty teren boiska, na odmianę zaś i egoistycznie.
Stosunkowo najlepszą linją Cracovii była pomoc. W ataku wyróżnił się jednak Kruczek II, którego debiut w pierwszej drużynie można uważać za udały. Piątkiewicz, jako środek napadu popełnił szereg rażących błędów; Zieliński na lewem skrzydle w słabej formie. Grabowski na prawem skrzydle rozegrał się dopiero pod koniec.
Dwie bramki dla białoczerwonych padły dopiero po przerwie. W 18 minucie Malczyk II po szeregu kombinacyj zdobywa pierwszego, a w przedostatniej minucie drugiego goala.

Zaznaczyć należy, że pod koniec gra stała się zupełnie niepotrzebnie zbyt ostrą. Sędziował p. Liebermann, który również popełnił szereg błędów.
Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 81 z 22 marca 1932

Nowy Dziennik

Relacja z meczu w dzienniku żydowskim Nowy Dziennik
Biało czerwoni łatwo rozprawili się z swoim przeciwnikiem, który okazał się drużyną surową. Gospodarze lepiej zastosowali się do grząskiego terenu, przesiadując do przerwy stało na połowie gości, lecz nie mogli zdobyć bramki wobec niedyspozycji strzałowej ataku, który zaprzepaścił cały szereg bardzo dogodnych pozycyj W drugiej części gry przeważa nadal Cracovia zdobywając w 17 min bramkę po ładnej kombinacji, Zieliński Piątkiewicz- Malczyk ze strzału tego ostatniego, również ten sam gracz zdobywa w 42 minucie po solowym przeboju 2 j ostatnią bramkę dnia. Drużyna Chorzowa grała stale w defenzywie robiąc od czasu do czasu wypady skrzydłami, których podania zaprzepaściła nieudolnie grająca trójka ataku. Cracovia wystąpiła do powyższych zawodów bez Zastawniaka i Kubińskiego, drużyna Chorzowa w normalnym składzie. Na wyróżnienie zasługuje najlepszy gracz na boisku Mysiak oraz Malczyk II i Lasota z Cracovii, bramkarz, prawy obrońca i środkowy pomocnik z Chorzowa. Sędziował p. Lieberman.
Źródło: Nowy Dziennik nr 81 z 22 marca 1932

Mecze sezonu 1932

Legia Kraków 1932-01-06 Cracovia - Legia Kraków 5:3  Wisła Zakopane 1932-02-27 Wisła Zakopane - Cracovia 1:7  Wisła Kraków 1932-02-28 Cracovia - Wisła Kraków 4:2  KS Roździeń 1932-03-06 Cracovia - KS Roździeń 8:2  Zbrojovka Brno 1932-03-12 Židenice Brno - Cracovia 4:2  Slovan Bratysława 1932-03-13 I.ČsŠK Bratislava - Cracovia 7:2  Chorzów 1932-03-20 Cracovia - Chorzów 2:0  Slovan Bratysława 1932-03-28 Cracovia - I.ČsŠK Bratislava 1:0  Warta Poznań 1932-04-03 Warta Poznań - Cracovia 3:2  Pogoń Lwów 1932-04-10 Cracovia - Pogoń Lwów 2:1  Ruch Chorzów 1932-04-17 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 1:1  Makkabi Kraków 1932-04-21 Makkabi Kraków - Cracovia 0:5  Czarni Lwów 1932-04-24 Czarni Lwów - Cracovia 0:3  Vienna 1932-05-01 Cracovia - Vienna 0:5  Wisła Kraków 1932-05-03 Cracovia - Wisła Kraków 0:3  Garbarnia Kraków 1932-05-08 Cracovia - Garbarnia Kraków 5:0  Czarni Radom 1932-05-16 Czarni Radom - Cracovia 0:6  Radom 1932-05-17 Radom - Cracovia 0:2  22 Strzelec Siedlce 1932-05-22 Cracovia - 22 p.p. Siedlce 3:1  Warszawianka Warszawa 1932-05-26 Warszawianka Warszawa - Cracovia 0:6  Wisła Kraków 1932-06-12 Wisła Kraków - Cracovia 2:2  Rapid Wiedeń 1932-06-22 Cracovia - Rapid Wiedeń 2:2  Polonia Warszawa 1932-06-26 Cracovia - Polonia Warszawa 6:2  ŁKS Łódź 1932-06-29 Cracovia - ŁKS Łódź 3:1  Hakoah Bielsko 1932-07-03 Hakoah - Cracovia 2-2  Wacker Wiedeń 1932-07-16 Cracovia - Wacker Wiedeń 1:3  Czarni Lwów 1932-07-24 Cracovia - Czarni Lwów 4:1  Legia Warszawa 1932-08-07 Legia Warszawa - Cracovia 0:1  Ruch Chorzów 1932-08-14 Cracovia - Ruch Wielkie Hajduki 1:3  Metal Tarnów 1932-08-15 Metal - Cracovia 1:1  Polonia Warszawa 1932-08-21 Polonia Warszawa - Cracovia 2:2  Warszawianka Warszawa 1932-08-28 Cracovia - Warszawianka Warszawa 5:1  Wisła Kraków 1932-09-04 Cracovia - Wisła Kraków 3:0  Lechia Lwów 1932-09-04 Cracovia II - Lechja lwów 3:0  Garbarnia Kraków 1932-09-11 Garbarnia Kraków - Cracovia 4:0  Pogoń Lwów 1932-09-18 Pogoń Lwów - Cracovia 1:1  BBSV Bielsko 1932-09-25 BBSV - Cracovia 0:4  Podgórze Kraków 1932-10-08 Cracovia -Podgórze Kraków 3:3  ŁKS Łódź 1932-10-16 ŁKS Łódź - Cracovia 4:1  Warta Poznań 1932-10-23 Cracovia - Warta Poznań 0:1  Śląsk Świętochłowice 1932-10-30 Cracovia - Śląsk Świętochłowice 0:3  22 Strzelec Siedlce 1932-11-06 22 p.p. Siedlce - Cracovia 2:2  Wawel Kraków 1932-11-06 Cracovia II - Wawel Kraków 2:4  Makkabi Kraków 1932-11-12 Makkabi Kraków - Cracovia 2:3  Legia Warszawa 1932-11-20 Cracovia - Legia Warszawa 2:0