Reyman
Farkas

Opis spotkania

Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny
W niedzielę w południe rozegrano na torze Sokola mecz hokejowy o mistrz, okręgu krakowskiego między obrońcą tytułu Sokołem a Cracovią. Ta ostatnia wystąpiła do meczu osłabiona brakiem Wołkowskiego, co wybitnie zaważyło nietylko na wyniku ostatecznym, lecz także na poziomie gry biało-czerwonych. — Ostatecznie zwycięstwo odniosła Cracovia 3:2 (1:0, 1:1, 1:1). Gra była dość wyrównana. Pierwszą bramkę dla Cracovii strzelił Kowalski. — W drugiej tercji wyrównuje Michalik, lecz niebawem Nowak uzyskuje ponownie wprowadzenie" dla Cracovii. W trzeciej tercji Reyman znowu wyrównuje, lecz nie na długo, gdyż niebawem Nowak ustala wynik dnia.
Z Sokoła wyróżnili się Michalik, Reyman i Farkas, z Cracovii najlepsi Nowak i Kowalski. Drugi rezerwowy atak Cracovii bardzo słaby. Balcer w pierwszym ataku zadowolił. Sędziował mgr. Osiek. Widzów ok. 400 osób.
Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 37 z 6 lutego 1934