Brzeziński
Zawodnicy:
Gładyszewski
Słowik

"Przed zakończeniem mistrzostw siatkówki męskiej. Cracovia czy Wisła — mistrzem Okręgu krakowskiego?" -

Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny
W drugiem spotkaniu Cracovia, mimo pełnego składu przegrywa z Sokołem pierwszego seta 12:15. nie mogąc sobie poradzić z dobrem i ścięciami Gładyszewskiego i Słowika, w drugim zdobywa się na maksimum ambicji i paraliżują pierwszorzędnym „blokowaniem” ataki Tarnowian i wygrywa 15:13.

Rozstrzygający trzeci set wykasuje zupełny brak opanowania u niektórych zawodników Sokoła, przez co Cracovia łatwo wyrównuje i zdobywa upragnioną „piętnastkę” na dziesięć punktów. zdobytych przez pokonanych.

Do zwycięstwa białoczerwonych przyczynili się głównie Brzeziński i „Zdzisławski”. Pierwsze spotkanie prowadził p. Budziaszek, drugie zaś p. Eberhardt, obaj wywiązując się dobrze z zadania.
Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 10 z 10 stycznia 1938