Smela 1
Guzik 1

"Piłkarki Cracovii liderem" -

Piłkarki Cracovii liderem

Jeszcze tylko trzy kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek I ligi piłki ręcznej kobiet. Dobrą pozycję posiadają krakowianki. Po ostatnim remisie na wyjeździe z najgroźniejszym przeciwnikiem Górnikiem Sośnica — w sobotę i niedzielę Cracovia odniosła* dwa zwycięstwa umacniając pozycję lidera.

CRACOVIA — START GDAŃSK 8:2 (4:0). Bramki dla Cracovii zdobyły: Gruca 4, Smela, Sowa, Toboła i Guzik po 1.
Pierwsza połowa stała na dobrym poziomic, przy wyraźnej przewadze krakowianek. Końcówka była hardziej wyrównana.
CRACOVIA — AZS WROCŁAW 9-5 (5:0). Bramki dla Cracovii uzyskały: Toboła 3. Gruca i Guzik po 2, Smela I Topiel po 1.

Zespół krakowski prowadził po przerwie 7:0. Potem nastąpiły zmiany w drużynie i akademiczki potrafiły nawiązać bardziej wyrównaną walkę.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 121 z 24 maja 1965