:
2

"Hokej..." -

Hokej...

Z zerowym kontem wrócili te Salska hokeiści Cracovii i Podhala. Po sobotnich i niedzielnych spotkaniach na czele tabeli umocnił się Pomorzanin, Polonia Bydgoszcz uplasowała się na drugiej pozycji.

Wczorajszy pojedynek hokejowy rozegrany w Katowicach pomiędzy GKS-em i Podhalem zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Jedyną bramkę meczu zdobył w pierwszej tercji Kretek.
Znów braki kondycyjne zadecydowały o porażce Cracovii. Po dwóch tercjach prowadzili oni 3:1 ale trzecią przegrali aż 5.1. Ostatecznie zwyciężył Górnik 6:4 (0:2, 1:1, 5:1). Bramki dla Cracovii zdobyli: WT. Pysz 3 i Ziętara 1.
A oto pozostałe wyniki: Polonia — Legia 7:5, Pomorzanin — Włókniarz 9:3. Polonia - Włókniarz 21:1, Pomorzanin — Legia 5:1.
GÓRNIK MURCKI — PODHALE 5:4
GKS — CRACOVIA 3:2

KTH — Odra 7:6 I 3:3, Unia Oświęcim — Fortuna Wyry 6:2, 1:5.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 280 z 25 listopada 1968