6

(2:3; 1:0; 4:3)

"Pomorzanin i Podhale w finałowej czwórce" -

Pomorzanin i Podhale w finałowej czwórce

Znamy już dwóch finalistów tegorocznych mistrzostw Polski. Po ostatniej kolejce spotkań Pomorzanin i Podhale są już w puli finałowej. Na dwóch pozostałych finalistów poczekać jeszcze musimy aż do zakończenia rozgrywek.

Zespoły krakowskie grały mecze wyjazdowe na Śląsku.
Baildon - Cracovia 3:5
Doskonale zagrali w meczu z Baildonem hokeiści Cracovii. Zaprezentowali dobry i skuteczny hokej i odnieśli zasłużone zwycięstwo 5:3 (1:1, 2:1, 2:1). Bramki dla Cracovii zdobyli: Migacz 2, Wiktor i Marian Pyszowie po 1 i Stachoń.

Naprzód — Cracovia 7:6

Dramatyczny pojedynek stoczyła wczoraj Cracovia z Naprzodem. Gra była szybka i wyrównana. W pierwszej tercji prowadziła Cracovia 3:2, druga zakończyła się zwycięstwem Naprzodu 1:0 a w trzeciej tercji na 12 sekund przed końcem meczu rezultat był remisowy 6:6 i w tym momencie gospodarze wykorzystali ostatnią szansę w zamieszaniu zdobywając zwycięską bramkę. Bramki dla Cracovii zdobyli: M. Pysz i Migacz po 2, W. Pysz i Kosturek po 1.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 298 z 16 grudnia 1968