1970-11-08 Cracovia - Dolmel Wrocław 4:3

Kraków, lodowisko Siedleckiego, niedziela, 8 listopada 1970, 18:00

3

(1:1; 3:1; 0:1)

"Komplet punktów hokeistów Cracovii" -

Komplet punktów hokeistów Cracovii

Komplet punktów zgromadzili na swym koncie hokeiści Cracovii. którzy pokonali dwukrotnie w meczu o mistrzostwo II ligi Dolmel Wrocław. Zwycięstwa te uzyskane zostały po dobrej i szybkiej grze. Widać, że młodzież „biało- czerwonych” czyni dość spore postępy. Tak więc, mimo bardzo dużego osłabienia drużyny przez odejście czołowych zawodników zarysowuje się perspektywa na przyszłość i przed zespołem, który obecnie umiejętnie łączy doświadczenie starszych zawodników: Gój, Powalacz. M. Pysz z młodzieżą.

W sobotę Cracovia pokonała Dolmel 4:2 (3:0, 1:1, 0:1). Bramki dla Cracovii uzyskali: Kowalewski. Powalacz, Pietkiewicz, B. Csorich dla Dolmelu: Kulka i samobójcza ze strzału Stachonia.

Wczoraj Cracovia wygrała 4:3 (1:1, 3:1, 0:1). Jedynie w pierwszej tercji gra miała wyrównany przebieg. W pozostałych Cracovia miała dość sporą przewagę, a zwłaszcza w tercji trzeciej, w której atakowano bramkę gości. Zakończyła się ona Jednak zwycięstwem Dolmela 1:0.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 266 z 9 listopada 1970