Kraków, lodowisko Olszy, sobota, 16 stycznia 1971, 16:30

10
:
1

(1:1; 5:0; 4:0)

Komplet punktów zdobyli hokeiści Cracovii w meczach o mistrzostwo II ligi. W sobotę Cracovia pokonała KTH Krynica 10:1 (1:1, 5:0, 4:0).

Wczoraj Cracovia powtórzyła niemal sobotni sukces, wygrywając w dobrym stylu 9:3 (3:0, 5:1, 1:2) z tym, że goście dwie bram¬ki zdobyli w HI tercji, gdy na tafli zjawił się rezerwowy bram¬karz zespołu krakowskiego. Spotkanie było interesujące, a zespół krynicki zagrał ambitnie, zwłaszcza w 1 tercji meczu. W Cracovii prym wodził pierwszy skład, w którym bracia Csorichowie, Pietkiewicz i Stachoń zaprezentowali szereg interesujących i w dobrym tempie przeprowadzonych akcji.

Bramki dla Cracovii zdobyli: M. Csorich 3, Powalacz 2, M. Pysz, B. Csorich, Cięciak i Pietkiewicz po 1.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 14 z 18 stycznia 1971