1

(0:1; 5:0; 2:0)

"Kolejna porażka Cracovii w hokejowej ekstraklasie" -

Kolejna porażka Cracovii w hokejowej ekstraklasie

GKS KATOWICE — Cracovia 7:1 (0:1, 5:0, 2:0). Bramkę dla Cracovii strzelił B. Migacz. Krakowianie rozpoczęli mecz w dobrym stylu, skutecznie grali w obronie i dość pomysłowo atakowali bramkę rywali, a efektem takiej podstawy było nieoczekiwane prowadzenie po pierwszej tercji uzyskane dzięki celnemu strzałowi Bogdana Migacza. Gospodarze wyszli na lód pewni wygranej, trochę zlekceważyli przeciwnika i w początkowych 20 minutach zawodów wypadli bardzo słabo. W drugiej jednak tercji katowiczanie wzięli się solidnie do roboty, uzyskali wyraźną przewagę i strzeliwszy pięć kolejnych bramek w zasadzie rozstrzygnęli już losy pojedynku. Trzecia tercja była obustronnie słaba, krakowianie grali już bez wiary w sukces.
Źródło: Echo Krakowa nr 204 z 21 października 1981