4

(0:3; 3:0; 0:1)

"Zwycięski gol w ostatnich sekundach" -

Zwycięski gol w ostatnich sekundach

HOKEIŚCI ekstraklasy rozegrali wczoraj kolejną serię ligowych pojedynków. Bez wątpienia sporą sensacją była wygrana Cracovii z GKS Tychy i to na lodowisku w Tychach 4:3 (3:0, 0:3, 1:0). Bramki dla Cracovii uzyskali: Klich, Steblecki, Pawlik i Kanabus.

Był to bardzo dziwny mecz. W ciągu niespełna 10 minut krakowianie strzelili trzy gole, dzięki bardzo dobrej i skutecznej grze pierwszego ataku — Klich, Steblecki, Pawlik i... osiedli na laurach.

Ambitnie grający gospodarze zdołali w drugiej tercji odrobić straty. Ostatnie dwadzieścia minut to ostra walka o zwycięstwo i kiedy wydawało się. że żadnej ze stron nie uda się zmienić wyniku, krakowianie w ostatnich sekundach zawodów strzelili gola na wagę dwóch cennych punktów.
Źródło: Echo Krakowa nr 211 z 24 października 1984