5 Siodłak
4 Wójcik

"Dwa punkty piłkarek Cracovii" -

Dwa punkty piłkarek Cracovii

W Gdańsku w pierwszym finałowym turnieju o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej kobiet drużyna Cracovii wywalczyła dwa punkty. Krakowianki pojechały do Gdańska w osłabionym składzie bez kontuzjowanej Golik. Po remisie w piątek z Pogonią Szczecin 23:23, w sobotę stoczyły dramatyczny pojedynek z prowadzącym w tabeli — AZS Wrocław. Wrocławianki wygrały dość wyraźnie I połowę (12:9), prowadziły jeszcze na 4 minuty przed końcem 4 bramkami, a jednak Cracovii udało się doprowadzić do remisu i uratować punkt, remisując 20:20 (9:12), najwięcej bramek dla Cracovii: Wójcik 8 i Gorzkowska 3. Niestety w niedzielę krakowianki przegrały z teoretycznie najsłabszym zespołem Startem Gdańsk 14:16 (5:7), najwięcej bramek dla Cracovii: Siodłak 5 i Wójcik 4.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 67 z 20 marca 1989