Mecz poprzedniego dnia:

2002-09-07 Cracovia - Łada Biłgoraj 7:0

"Rezerwa na siódemkę" -

Rezerwa na siódemkę

Rezerwy Cracovii wygrały zasłużenie, ale strzelanie bramek nie przyszło im łatwo. W 10 min gospodarze objęli prowadzenie. Z lewego skrzydła na drugi słupek dośrodkowa! Podsiadło, a zamykający akcję Czerwiec dołożył tylko nogę. Po stracie bramki zespół z Sułkowic ani myślał zaatakować. Nastawieni na grę z kontry goście mogliby zdobyć wyrównującego gola, ale na przeszkodzie stanął Słomka, świetnie interweniujący po uderzeniu Piwowarskiego. Chwilę wcześniej po przeciwnej stronie boiska Szuba w ładnym stylu obronił strzał Tureckiego. W 28 min Szubę próbował zaskoczyć Szwajdych. Pomimo ataków za-wodników Cracovii wynik do przerwy nie uległ zmianie. WII połowie miejscowi zagrali z większym animuszem, czego efektem były gole. W 53 min Hermaniuk pewnie wykorzystał rzut karny. Na 3-0 podwyższył Błaś, wprowadzony chwilę wcześniej na boisko przez trenera Roberta Jończyka, który wykończył akcję Cebuli. Czwartą bramkę dla swojej drużyny zdobył Szwajdych. Potem w sytuacji sam na sam z bramkarzem Cracovii nie popisał się D. Stokłosa. Wynik tego spotkania ustalił Błaś, który po raz drugi w tym meczu wykończył akcję nieźle rozgrywającego Cebuli.
Źródło: Dziennik Polski 2002