Sroga
Kluczyński (libero)
Golec
Klima

AZS CRACOVIA POLITECHNIKA KRAKOWSKA - UKS RODIUM DOBRY WYNIK KRAKÓW 3:0 (25:21, 27:25, 25:18)

AZS Cracovia Politechnika Krakowska: Bławat, Chodakowski, Kieć (c), Laskowski, Stanisławski, Wasilewski - Woźniak (libero) oraz Paluch, Piotrowski, Wyrzykowski.
Trener: Jerzy Piwowar

UKS Rodium Dobry Wynik Kraków: Klimczuk, Michoń, Musiałek, Paos, Pozłutko, Sroga - Kluczyński (libero) oraz Golec, Klima. Trenerzy: Mirosław Janawa, Ryszard Pozłutko

Pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze AZS Cracovia Politechnika Krakowska, którzy po raz pierwszy prowadzeni przez trenera Jerzego Piwowara pokonali lokalnego rywala UKS Rodium Dobry Wynik Kraków 3:0.

Pierwsze dwa sety były wyrównane. W pierwszym dość długo żadna drużyna nie mogła uzyskać większej punktowej przewagi, dopiero w końcówce bardziej doświadczeni gospodarze uzyskali 3 punktowe prowadzenie, które utrzymali do końca, wygrywając seta 25:21.

W drugim secie byliśmy świadkami emocjonującej końcówki. Pomimo prowadzenia 16:11, podopieczni Jerzego Piwowara nie mogli poradzić sobie z zagrywką Pozłutko i młodzież z UKS Rodium Dobry Wynik Kraków objęła prowadzenie 21:22. Skuteczne ataki dobrze dysponowanego tego dnia Stanisławskiego, dały zwycięstwo AZS Cracovia 27:25.

W trzecim najkrócej trwającym secie, siatkarze Politechniki szybko objęli kilku punktowe prowadzenie (8:4, 15:8), które utrzymali do końca odnosząc pierwsze zwycięstwo pod dowództwem nowego trenera.

Źródło: azs.pk.edu.pl