Stanisławski
Woźniak (libero)
Chodakowski
Paluch

Podopieczni Jerzego Piwowara po pierwszym gładko wygranym secie, w dwóch kolejnych musieli uznać wyższość ekipy gospodarzy. Na szczęście rutyna i doświadczenie krakowskich akademików pozwoliło im wygrać - ważnego - czwartego seta, by w tie breaku kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń i wygrać dzisiejsze spotkanie.

Dzisiejsza wygrana 3:2 zamyka niestety możliwość awansu zespołu AZS Cracovia Politechnika z pierwszego miejsca. Jutrzejszy mecz z Czarnymi Pruszcz Gdański zadecyduje, która z drużyn wywalczy drugie miejsce i prawo gry w barażach z przedostatnim zespołem II ligi.

AZS AWF BIAŁA PODLASKA - AZS CRACOVIA POLITECHNIKA KRAKOWSKA 2:3 (18:25, 25:21, 25:20, 17:25, 13:15)

AZS Cracovia Politechnika Krakowska: Bławat, Fornal, Laskowski, Stanisławski, Wasilewski oraz Woźniak (libero) - Chodakowski, Paluch. Trener Jerzy Piwowar.

W innym dzisiejszym meczu dość niespodziewanie wczorajszy zwycięzca krakowskich akademików - zespół lubińskiego MKS Cuprum Urbex - grający w przemeblowanym składzie w porównaniu do dnia wczorajszego, uległ zespołowi Czarnych Pruszcz Gdański.

Źródło: azs.pk.edu.pl