16:07 Radwański (Pasiut)
21:14 Łopuski (Pasiut)
37:44 Słaboń (D.Laszkiewicz, L.Laszkiewicz)
54:41 Musial (Drzewiecki, Kłys)

2 min Pawlak (Uderzanie kijem)
2 min Słowakiewicz (Przeszkadzanie)
2 min Kulik (Atak ciałem)
2 min Słowakiewicz (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Pohl (Zahaczanie)
2 min D.Laszkiewicz (Zahaczanie)
2 min Guzik (Przeszkadzanie)
2 min Csorich (Wysoki kij)

Srogi rewanż hokeistów Cracovii

Przed dwoma dniami niedoceniani hokeiści Naprzodu sprawili ogromną niespodziankę i wygrali w Krakowie 2-1. Po meczu mówiło się o zakładach bukmacherskich, ale mało kto w to wierzył. W piątek "Pasy" pojechały do Janowa i na "Jantorze" pokazały kto jest lepszy. Od początku krakowianie dominowali na tafli i wysoko wygrali. Powodów do dumy jednak nie mają, bowiem śląski zespół znów zagrał w mocno osłabionym składzie.

Naprzód Janów - Cracovia 1-6 (0-3, 0-2, 1-1)

0-1 Łopuski - Kłys 1:20 0-2 Drzewiecki - Musial 7:41 0-3 Radwański - Pasiut, Dulęba 16:27 0-4 Łopuski - Pasiut 21:14 0-5 Słaboń - D. Laszkiewicz - Bondarevs 37:44 0-6 Musial - Drzewiecki - Kłys 54:41 w przewadze 1-6 Kulik 59:12

Sędziowali: Waldemar Kupiec (Oświęcim) - Marcin Młynarski, Jan Ryniak (Sanok). Kary: 10 - 6 min. Widzów 600. NAPRZÓD: Jakubowski (20:01 M. Elżbieciak) - Zaťko, Pawlak; Kaciř, Słodczyk, Salamon - Bernacki, Kulik; Najdek, Pohl, Słowakiewicz - Gretka, Ł. Elżbieciak; Sośnierz, Sowiński, Gryc oraz Kurz.

CRACOVIA: Rączka – Bondarevs, Csorich; L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz – Dudaš, Dulęba; Radwański, Pasiut, Łopuski – Noworyta, Kłys; Witowski, Musial, Drzewiecki – Landowski, Guzik; Rutkowski, Biela, Wajda.

Już po 80 sekundach goście prowadzili; strzelał Mikołaj Łopuski, a nie bez winy był bramkarz Piotr Jakubowski. W 7 minucie Witowski trafił w słupek, po chwili Mateusz Pawlak otrzymał 2 karne minuty i "Pasy" to wykorzystały. Filip Drzewiecki wyjechał zza bramki i zupełnie zaskoczył Jakubowskiego. Cracovia atakowała, stwarzała sytuacje, ale dopiero w 17 minucie podwyższyła rezultat na 3-0. Strzelał Grzegorz Pasiut a Michał Radwański zmienił lot krążka.

Druga odsłona rozpoczęła się podobnie jak pierwsza - od szybkiego gola krakowian. Tym razem z bliska skapitulował Michał Elżbieciak, który zastąpił bohatera ze środy - Jakubowskiego. W tym momencie stało się jasne, że janowianie nie mogą marzyć o korzystnym rezultacie.
Źródło: Sportowe Tempo 25 września 2009 [1]