11:52 Jaros (Da Costa)

16:50 Kozłowski (Jaros)
36:52 Opatovski (Sarnik)

59:13 Jakubik (Sarnik)

2 min Kłys (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Dudaš (Nadmierna ostrość w grze)
2 min Csorich (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Kłys (Zahaczanie)
2 min L.Laszkiewicz (Zahaczanie)
2 min Da Costa (Rzucanie na bandę)
2 min Marcińczak (Nadmierna ostrość w grze)
2 min Koszarek (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Luka (Nadmierna ostrość w grze)
2 min Luka (Spowodowanie upadku przeciwnika)

Co się dzieje z hokeistami Cracovii?

Niedzielna kolejka Polskiej Ligi Hokejowej przyniosła dwie niespodzianki. Cracovia przegrała po kolejnym słabym występie z Zagłębiem i to już zaczyna być niepokojące. Drużyna, która dysponuje mocnym składem z dużą ilością reprezentantów kraju traci punkty, ale najgorsze, że w fatalnym stylu. Sosnowiczanie znając siłę mistrza Polski postawili na defensywę i szybkie kontry. I ta taktyka zdała egzamin, bowiem padały gole. - Gramy nierówno i popełniamy za dużo prostych błędów - podsumował mecz trener Cracovii, Rudolf Rohacek.

Nie popisało się Podhale. Będąc zdecydowanym faworytem ze Stoczniowcem doznało sensacyjnej porażki. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotowała oświęcimska Unia. - Zwycięstwo dojrzewało w nas od kilku kolejek. Nie będę ukrywał, że po żenującej piątkowej porażce w Nowym Targu mecz z TKH pokazał nowe, lepsze oblicze zespołu – powiedział Waldemar Klisiak, zdobywca dwóch goli dla gospodarzy.

Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2-5 (1-3, 0-1, 1-1)

0-1 T. Kozłowski - Różański 7:05 0-2 Jaros - Słusarczyk 11:52 1-2 Drzewiecki - Kłys 15:30 1-3 T. Kozłowski - Jaros 16:50 1-4 Opatovsky - Sarnik 36:52 2-4 L. Laszkiewicz - D. Laszkiewicz 57:05 2-5 Jakubik - Sarnik 59:13 do pustej bramki Sędziował Grzegorz Dzięciołowski (Bydgoszcz). Kary: 10 - 8 min. Widzów 600. CRACOVIA: Radziszewski (40:01 Rączka) – Bondarevs, Csorich; L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz – Dudaš, Dulęba; Radwański, Pasiut, Łopuski – Noworyta, Kłys; Piotrowski, Musial, Drzewiecki – Wajda, Guzik; Rutkowski, Biela, Witowski.

ZAGŁĘBIE: Rajski (51 Dzwonek) – Banaszczak, Galvas; Luka, T. Da Costa, Bernat – Marcińczak, Gabryś; Jakubik, Sarnik, Opatovsky – Duszak, Dronia; Podlipni, Kozłowski, Różański – Podsiadło, Bychawski; Jaros, Koszarek, Ślusarczyk.
Źródło: Sportowe Tempo 27 września 2009 [1]