16:13 Pasiut (L.Laszkiewicz, D.Laszkiewicz)

42:17 Witowski (Rutkowski, Dulęba)
44:57 Rutkowski (Martynowski)
52:00 Słaboń (Łopuski, Noworyta)
56:59 Łopuski (Piotrowski, Słaboń)

2 min Zachariasz (Zahaczanie)
2 min T.Kozłowski (Trzymanie kija przeciwnika)
2 min Cychowski (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Bernat (Zahaczanie)
2 min Kulik (Uderzanie)
2 min Sarnik (Nadmierna ilość graczy na lodzie)
2 min L.Laszkiewicz (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Sznotala (Trzymanie kija przeciwnika)
2 min Pasiut (Wysoki kij)
2 min Guzik (Próba wymuszenia faulu)

Play-off: Dwucyfrówka Cracovii w Sosnowcu

Dzisiaj rozegrane zostały drugie mecze pierwszej rundy hokejowego play-off. Tym razem niespodzianek nie było i wygrały drużyny z miejsc 1-4 po sezonie zasadniczym. Warto zwrócić uwagę na wynik z Sosnowca, gdzie Cracovia strzeliła 10 goli i już jutro może być pierwszą drużyną awansującą do kolejnej fazy.

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 1-10 (0-1, 0-4, 1-5)

1-10 Łopuski - Piotrowski - Słaboń 56:59

Sędziowali: Tomasz Radzik (Nowy Sącz) - Grzegorz Cudek, Mariusz Pilarski (obaj Oświęcim). Kary: 10 - 10 (w tym 2 techn.) min. Widzów 700.

Stan rywalizacji: 0-2.

ZAGŁĘBIE: Dzwonek (od 40:01 Blot) - Cychowski (2), Kulik (2); Twardy, Voznik, Dołęga - Duszak, Kuc; M. Kozłowski, T. Kozłowski (2), Białek - Kołodziej, Banaszczak; Podsiadło, Zachariasz (2), Bernat (2) oraz Stokłosa.

CRACOVIA: Radziszewski - Wajda, Kłys; L. Laszkiewicz (2), Pasiut (2), D. Laszkiewicz - Wilczek, P. Noworyta; Łopuski, Słaboń, Piotrowski - Sznotala (2), Prokop; Kostuch, Dvořak, Martynowski - Dulęba, Guzik (2); Witowski, Rutkowski, Sarnik.

Trener Cracovii - Rudolf Rohaček - podpisał dziś nową umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2013/2014.

W 17 minucie na ławkę kar pojechał zawodnik gospodarzy - Zachariasz. "Pasy" od razu założyły "zamek" i po zaledwie 11 sekundach pierwszy atak strzelił bramkę. Od drugiej tercji - podobnie jak we wtorek w Krakowie - goście zdecydowanie opanowali taflę i efektem tego były bramki. Przy prowadzeniu Cracovii 5-0 stało się jasne, że krakowianie wygrają drugie spotkanie. Zwłaszcza, że Zagłębie fatalnie pudłowało i nie potrafiło nawet wykorzystać podwójnej przewagi (33 minuta). Ostatnia tercja to już jednostronne widowisko, a podłamani sosnowiczanie chcieli jak najszybciej zakończyć potyczkę.
Źródło: Sportowe Tempo 11 lutego 2011 [1]