2011-09-14 Cracovia - Cracovia (ME) 8:0

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Herb_Cracovia


pilka_ico
mecz towarzyski
środa, 14 września 2011

Cracovia - Cracovia (ME)

8
:
0Herb_Cracovia (ME)
bramki Bramki
van der Biezen x3
Dudzic x2
Višŋakovs x2
Szeliga.

Opis meczu

"Cracovia wygrywa z Młodą Cracovią" -
Cracovia.pl

Cracovia wygrywa z Młodą Cracovią

W środę po południu zamiast treningu odbył się mecz kontrolny pomiędzy pierwszą drużyną Pasów a drużyną Młodej Ekstraklasy. Starsi koledzy udzielili srogiej lekcji młodszym zawodnikom wygrywając 8:0.

- Moi zawodnicy czuli jeszcze w nogach poniedziałkowe spotkanie z ŁKS, ale z pewnością była to dla nich dobra lekcja – mówił po meczu trener Władysław Łach. – W drużynie mieliśmy też kilka kontuzji więc posiłkowaliśmy się juniorami. Jeśli jednak ma to pomóc w odniesieniu zwycięstwa w meczu ze Śląskiem to zawsze jesteśmy gotowi do gry – dodał trener Młodej Ekstraklasy.

W drużynie Jurija Szatałowa nie wystąpili Mateusz Bartczak oraz Andrzej Niedzielan. Pierwszy znich przegrał z chorobą, drugi zaś trenował indywidualnie na obiekcie przy ulicy Józefa Kałuży. Na lewej obronie mecz rozpoczął powracający po kontuzji Hesdey Suart.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszej drużyny 8:0. Trzy trafienia zaliczył van der Biezen, po dwa Bartłomiej Dudzic oraz Aleksejs Visnakovs. Jedną bramkę zdobył Sławomir Szeliga.

Oby był to dobry prognostyk przed niedzielnym spotkaniem ze Śląskiem Wrocław.
PU
Źródło: Cracovia.pl 14 września 2011