Dobosz (66 Ceglarz)
Wdowiak
Szewczyk
Kotwica (46 Surma)

"Puchar Polski Kraków: Trudna przeprawa rezerw Cracovii w Modlnicy, 6 goli Borku" -

Puchar Polski Kraków: Trudna przeprawa rezerw Cracovii w Modlnicy, 6 goli Borku

We wtorek i środę rozegrane zostały mecze IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Kraków.

Czwartoligowa drużyna Cracovii we wtorek wygrała w Modlnicy z A-klasowymi Błękitnymi 4-2. Do 82 minuty pachniało sensacją, bowiem gospodarze prowadzili 2-1. "Pasy" w ostatnich fragmentach strzeliły trzy bramki i zapewniły sobie awans.

W środę na boisku Skawinki spotkały się drużyny grające w grupie II krakowskiej klasy A. Pozowianka od 33 minuty grała w dziesiątkę, a od 88 minuty w dziewiątkę. Borek szybko strzelił bramkę, ale worek z golami rozwiązał się dopiero po przerwie - krakowianie wygrali 6-0. Błękitni Modlnica - Cracovia II 2-4 (1-1)

0-1 Krzysztof Szewczyk 27

1-1 Mateusz Synowski 40

2-1 Roman Brud 59

2-2 Dawid Gala 82

2-3 Dawid Surma 88

2-4 Krzysztof Szewczyk 90 (karny)

Sędziowali: Maciej Koster - Katarzyna Rumian, Tomasz Biela (KS Kraków). Żółte kartki: Marcin Zaporowski, Jarosław Szumiec, Damian Celarski - Tomasz Dudek.

BŁĘKITNI: P. Janik - Kwaśniewski (46 Zabiegaj), Kuciel, Pyzioł, Celarski, Dudek (56 Lorenc), J. Szumiec, Synowski (75 Maciejaszek), K. Szumiec (30 Brud), Zaporowski, Podgajny.

CRACOVIA: Kwiatkowski - Moskal, Chochołek, Bartosz, Dudek (46 Kuligowski), Poznański (46 Krasuski), Gala, Dobosz (66 Ceglarz), Wdowiak, Szewczyk, Kotwica (46 Surma).
Źródło: Sportowe Tempo 3 września 2014 [1]

"PUCHAR POLSKI: REZERWY GRAJĄ DALEJ!" -
Cracovia.pl

PUCHAR POLSKI: REZERWY GRAJĄ DALEJ!

Rezerwy Cracovii wygrały 4:2 z Błękitnymi Modlnica w meczu III rundy Pucharu Polski Podokręgu Kraków. Zwycięstwo pozwoliło piłkarzom trenera Piotra Góreckiego awansować do kolejnej fazy rozgrywek.

Pierwszy gol dla Cracovii II padł w 28. minucie meczu. Krzysztof Szewczyk uderzył z 20. metrów i zdjął pajęczynę z okienka bramki Błękitnych. Później do głosu doszedł lider A-klasy, który najpierw wyrównał stan meczu, a później wyszedł na sensacyjne prowadzenie.

Na szczęście nasza drużyna nie pozwoliła sprawić Błękitnym niespodzianki. W 81. minucie wyrównał Dawid Gala, a sześć minut później gola na 3:2 dla "Pasów" zdobył Dawid Surma, który wykończył ładną akcję Mateusza Krasuskiego z Radosławem Kuligowskim.

"Kropkę nad i" w samej końcówce postawił Szewczyk pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Eryku Ceglarzu.

Błękitni Modlnica - Cracovia II 2:4 (1:1)

Bramki dla "Pasów": Szewczyk x 2, Gala, Surma.

Cracovia II: Kwiatkowski - Moskal, Chochołek, Bartosz, Dudek (46. Kuligowski) - Poznański (46. Krasuski), Gala, Dobosz (66. Ceglarz) - Wdowiak, Szewczyk, Kotwica (46. Surma)
Źródło: Cracovia.pl 2 września 2014 [2]