2016-04-09 Soła Oświęcim - Cracovia II 1:1

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Herb_Soła Oświęcim


pilka_ico
III_liga_grupa_małopolsko-świętokrzyska:(Cracovia_II) , 23 kolejka
Oświęcim, sobota, 9 kwietnia 2016, 12:00

Soła Oświęcim - Cracovia II

1
:
1



Herb_Cracovia II


Skład:
Bomba
Ząbek
Drzymont
Wadas
W. Jamróz
Furtak (46 Gleń)
Szewczyk (71 Snadny)
Dynarek
Szopa
Czapla (71 Skiernik)
Cygnar


Widzów: 120

bramki Bramki
Dawid Dynarek 2' (k) Wojciech Jamróz 8' (s)
Skład:
Drzewiecki
Moskal
Krasuski
Sosnowski
Kuligowski
Argasiński
Szewczyk (89 Szymczak)
Panek
Jeż (46 Adamczyk)
Zjawiński
Ceglarz (90 Jadanowski)
Mecze tego dnia:

2016-04-09 Soła Oświęcim - Cracovia II 1:1
2016-04-09 Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1



Opis meczu

"III liga (23): Piąty mecz i piąta wygrana Podhala" -
Sportowe Tempo

III liga (23): Piąty mecz i piąta wygrana Podhala

Soła Oświęcim - Cracovia II 1-1 (1-1)

1-0 Dawid Dynarek 2 (karny)

1-1 Wojciech Jamróz 7 (samob.)

Sędziował Jan Pawlikowski - Roman Baran, Łukasz Królczyk (Podhalańskie KS). Żółte kartki: Łukasz Ząbek – Eryk Ceglarz, Łukasz Sosnowski.

SOŁA: Bomba – Ząbek, Drzymont, Wadas, W. Jamróz, Furtak (46 Gleń), Szewczyk (71 Snadny), Dynarek, Szopa, Czapla (71 Skiernik), Cygnar. Trener: Sebastian Stemplewski.

CRACOVIA: Drzewiecki – Moskal, Krasuski, Sosnowski, Kuligowski, Argasiński, Szewczyk (89 Szymczak), Panek, Jeż (46 Adamczyk), Zjawiński, Ceglarz (90 Jadanowski). Trener: Piotr Górecki.
Źródło: Sportowe Tempo 9 kwietnia 2016 [1]



Mecze sezonu 2015/16 (Cracovia II)

Czarni Połaniec 2015-08-08 Cracovia II - Czarni Połaniec 3:0  Sparta Kazimierza Wielka 2015-08-15 Cracovia II - Sparta Kazimierza Wielka 0:1  Garbarnia Kraków 2015-08-23 Cracovia II - Garbarnia Kraków 2:2  Spartakus Daleszyce 2015-08-26 Cracovia II - Spartakus Daleszyce 3:0  Łysica Bodzentyn 2015-08-30 Łysica Bodzentyn - Cracovia II 1:0  Kaszowianka Kaszów 2015-09-02 Kaszowianka Kaszów - Cracovia II 2:2(k.3-4)  Soła Oświęcim 2015-09-05 Cracovia II - Soła Oświęcim 1:2  Beskid Andrychów 2015-09-12 Beskid Andrychów - Cracovia II 0:6  Lot Balice 2015-09-16 Lot Balice - Cracovia II 1:4  Podhale Nowy Targ 2015-09-19 Cracovia II - Podhale Nowy Targ 5:2  Poprad Muszyna 2015-09-26 Poprad Muszyna - Cracovia II 2:1  Unia Tarnów 2015-10-03 Cracovia II - Unia Tarnów 5:1  Korona II Kielce 2015-10-10 Korona II Kielce - Cracovia II 1:1  Wisła II Kraków 2015-10-17 Cracovia II - Wisła II Kraków 4:0  Hutnik Kraków 2015-10-24 Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Cracovia II 4:0  Wolania Wola Rzędzińska 2015-10-31 Cracovia II - Wolania Wola Rzędzińska 2:2  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2015-11-08 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II 3:2  Wisła Sandomierz 2015-11-15 Wisła Sandomierz - Cracovia II 1:3  Garbarnia Kraków 2015-11-25 Garbarnia Kraków - Cracovia II 3:0  Cracovia_herb 2016 Trening Noworoczny  Czarni Połaniec 2016-03-12 Czarni Połaniec - Cracovia II 2:5  Sparta Kazimierza Wielka 2016-03-20 Sparta Kazimierza Wielka - Cracovia II 0:1  Garbarnia Kraków 2016-03-26 Garbarnia Kraków - Cracovia II 3:2  Spartakus Daleszyce 2016-04-03 Spartakus Daleszyce - Cracovia II 3:2  Łysica Bodzentyn 2016-04-06 Cracovia II - Łysica Bodzentyn 1:0  Soła Oświęcim 2016-04-09 Soła Oświęcim - Cracovia II 1:1  Beskid Andrychów 2016-04-17 Cracovia II - Beskid Andrychów 6:1  Podhale Nowy Targ 2016-04-20 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 3:1  Poprad Muszyna 2016-04-24 Cracovia II - Poprad Muszyna 4:0  Unia Tarnów 2016-04-30 Unia Tarnów - Cracovia II 0:2  Korona II Kielce 2016-05-08 Cracovia II - Korona II Kielce 1:0  Wisła II Kraków 2016-05-15 Wisła II Kraków - Cracovia II 3:0  Hutnik Kraków 2016-05-18 Cracovia II - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5:1  Wolania Wola Rzędzińska 2016-05-22 Wolania Wola Rzędzińska - Cracovia II 0:3  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2016-05-25 Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:3  Wisła Sandomierz 2016-06-04 Cracovia II - Wisła Sandomierz 3:4