Pituła
Strózik (78' Stachera)

"Tomas Vestenicky zrobił show w meczu rezerw "Pasów"" -

Tomas Vestenicky zrobił show w meczu rezerw "Pasów"

Liderująca w grupie zachodniej IV ligi Cracovia II pokazała swą wyższość w meczu z Orłem Piaski Wielkie, gromiąc go aż 6:0.

Maciej Palczewski, etatowy bramkarz Orła nie wystąpił w tym meczu. Trener bramkarzy Cracovii uznał, że tak będzie lepiej, by nie musiał powstrzymywać swoich podopiecznych. Ciekawe czy grając, uchroniłby swój zespół od tak dotkliwej porażki? „Pasy” rzuciły bowiem na rywala mocny skład z zawodnikami, którzy dobrze poznali już smak ekstraklasy jak Jaroslav Mihalik, Tomas Vestenicky, Sebastian Strózik i Kamil Pestka.

Słowacy zostali zgłoszeni do rozgrywek ekstraklasy i być może powalczą o występy w zespole Michała Probierza. Vestenicky przypomniał się kibicom z dobrej strony, wyróżniał się, strzelając najpierw bramkę po „klepce” z Pitułą, a następnie pięknie uderzając z rzutu wolnego w „okienko”. A niedługo po przerwie sfinalizował podanie z prawej strony i wepchnął piłkę do siatki z bliska. Potem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. A jeszcze dodajmy, że w innej akcji trafił w słupek. Mihalik zaś wykazywał ochotę do gry. Lider wykonał zadanie, gra toczyła się głównie na połowie Orła, który nie mógł zrobić Cracovii II żadnej krzywdy.
Źródło: Gazeta Krakowska 28 sierpnia 2019 [1]