2019-12-15 Zgoda Ruda Śląska - Cracovia 19:15

Ruda Śląska, ul. Sportowców 10, niedziela, 15 grudnia 2019, 15:00

15

(9:8)

facebook.com/KSCracovia1906Handball

Zgoda Ruda Śląska vs. Cracovia 19:15 (9:8) - aktualizacja

Przegrywamy mecz o 9 miejsce. Zimujemy na 11. ze stratą 6 punktów do dzisiejszej rywalki. Rewanż w Krakowie 11 maja. Rezerwujcie czas. Jak było do przewidzenia był to wyrównany mecz z przewagami bramkowymi dla obu ekip. Pierwszą połowę znaczoną dużą ilością naszych wykluczeń przegrywamy jednym trafieniem. Ale już w tej części meczu były długie fragmenty gry bez gola dla nas. Świetny początek drugiej połówki. W 37 min. prowadzimy 13:10, trener Zgody bierze czas. O ostatecznym wyniku zadecydowała ostatnie 20 minut meczu kiedy szalę zwycięstwa przechyliły na swoją korzyść zawodniczki ze Zgody. Po czasie Marka Płatka stajemy z rzucaniem bramek. Rzucamy dwie bramki do końca meczu. Prosimy się o porażkę, taki brak skuteczności wykorzysta każdy rywal. Oczywiście można mówić o bardzo dobrej grze w bramce Patrycji Wróbel. Można też mówić o naszej bardzo słabej skuteczności. W Jarosławiu też w 2 połowie straciliśmy prowadzenie ale na koniec udało się wybronić wygraną. W Rudzie Śląskiej nie było tak dobrze. Rok temu,15 grudnia 2018 r., przegraliśmy 10 bramkami. Ale wiosna była nasza. W rundzie rewanżowej gramy 7 meczy w domu ,w tym praktycznie z wszystkimi rywalami (poza Karkonoszami), których można określić jako zespoły w naszym zasięgu. Gramy w Krakowie na Focha 40 też z Koroną i Żorami co gwarantuje dobrą jakość handballu ale to nie są zespoły w naszym zasięgu.