2020-02-23 Cracovia - Puszcza Niepołomice 3:2

"REZERWY: CRACOVIA II REMISUJE Z WEGRZCANKĄ WĘGRZCE WIELKIE" -
cracovia.pl

REZERWY: CRACOVIA II REMISUJE Z WEGRZCANKĄ WĘGRZCE WIELKIE

Sobotnie przedpołudnie obfitowało w gole. Zawodnicy rezerw Pasów podjęli na swoim terenie zespół Węgrzcanki Węgrzce Wielkie. Mecz kontrolny zakończył się remisem 3:3.

Goście zaciekle atakowali, ale skuteczna obrona i dobra dyspozycja Adama Wilka w bramce poskutkowały brakiem bramek do przerwy. Wynik został otwarty przez nasz zespół w drugiej połowie po strzale z 11 metrów. Rzut karny pewnym strzalem na gola zamienił Jarzynka.

Mecz był bardzo otwarty. Cracovia dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Jednak goscie potrafili doprowadzić do wyrównania, a na kilkanaście minut przed ostatnim gwizdkiem wyszli na prowadzenie. Pilkarze Pasów walczyli do ostatnich sekund meczu i wyrownali dzieki trafieniu Ferreiry. Sparing zakończył się wynikiem 3:3. Trener Piotr Giza do gry wystawił następujący skład: Wilk, Jarzynka, Kruppa, Zięba, Wiśniewski, Supryn, Pituła, Malisz, Stachera, Zaucha, Biernat. Z ławki weszli do gry rezerwowi: Ferreira, Santos, Feret M., Ozóg, Bała oraz Wąsiewski.

Strzelcy bramek dla Cracovii: Jarzynka, Zaucha, Ferreira.
Źródło: cracovia.pl 22 lutego 2020 [1]