Dominet Bank

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
logo Dominet Banku

W przeszłości jeden ze sponsorów Cracovii.


Dominet oficjalnym sponsorem Cracovii - TerazPasy.pl 22.02.2007

Dominet Bank został oficjalnym partnerem MKS Cracovia SSA poinformowano w czwartek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Współpraca Cracovii z Dominet Bankiem trwa już wprawdzie od kilku miesięcy. Reklamy Dominet Banku widoczne są na stadionie i lodowisku Cracovii, ale właśnie teraz przyszła pora na kolejny etap współpracy w którym główną rolę powierzono... kibicom!

Dominet Bank przygotował wspólnie z MKS Cracovia SSA atrakcyjną oficjalną kartę kredytową MasterCard Standard „Cracovia” skierowaną do sympatyków i kibiców Cracovii.

Sprzedaż kart umożliwi klubowi pozyskanie dodatkowych środków finansowych, ponieważ bank dzieli się częścią dochodu uzyskaną z tytułu obrotu na karcie w wyniku dokonanych przez klientów (kibiców) transakcji bezgotówkowych.

Wielkość dochodu jaką uzyska klub z tego tytułu uzależniona jest od ilości sprzedanych kart i obrotów na kartach. Według analiz wykonanych dla innego klubu niż Cracovia wynika, że sprzedaż 30 tys. kart ze średnim miesięcznym obrotem około 700 złotych na każdej karcie przynosi w ciągu 5 lat dochód dla klubu w wysokości około 5 mln złotych.

Specjaliści Dominet Banku szacują, że kibice Cracovii kupią 20 tysięcy kart kredytowych co w okresie najbliższych 5 lat da Cracovii dochód w wysokości ponad 3 mln złotych.

Użytkownicy kart będą mogli korzystać z wielu promocji i specjalnych ofert MKS Cracovia SSA oraz konkursów i akcji promocyjnych organizowanych przez Dominet Bank. W przyszłości bank planuje także rozszerzenie oferty o inne produkty finansowe dedykowane klubowi, m.in. kredyty, rachunki, lokaty i produkty ubezpieczeniowe.

Posiadaczem karty z numerem 1 został trener Stefan Majewski. - Jest to bardzo ważna inicjatywa. Każdy kibic, który identyfikuje się z Cracovią może pomóc swojemu Klubowi. Posiadanie takiej karty jest dużym prestiżem dla kibica, który może w ten sposób pokazać, że należy do Klubu i w ten sposób stara mu się pomóc. Jeśli kibice Cracovii tak do tego podejdą to zarówno Bank, jak i Klub będą mieli z tej umowy wiele korzyści - dodał trener Cracovii.

Za pośrednictwem dziennikarzy do kibiców Cracovii zwrócił się także Dyrektor Oddziału Regionalnego Dominet Banku Józef Boruca. - Chciałbym, aby u każdego kibica Cracovii nasza karta była pierwszą kartą w portfelu i pierwszą kartą wykorzystywaną przy wszelkiego rodzaju płatnościach. Z tytułu wykorzystania karty „Cracovia” kibic nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w porównaniu z wykorzystaniem standardowej karty innego banku, a przy okazji każdej transakcji pomaga swojemu klubowi i przyczynia się do umocnienia jego pozycji finansowej, a tym samym do lepszych wyników sportowych.

Kibice, którzy zdecydują się na sportową kartę kredytową Dominet Banku do 31 marca 2007 roku, nie poniosą kosztów wydania karty.

Crac