Dyskusja użytkownika:Apacut

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Skocz do: nawigacja, szukaj

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Reprezentant

Podzielam smutek, dziękuję za informację, muszę jednak zapytać skąd wiadomości o grze w reprezentacji? --FortArt 14:48, 27 sty 2009 (UTC)

Hmm, ktoś zaraz po tym jak wpisałam informację o dacie urodzin i śmierci dziadka, dodał - "piłkarz Cracovii, reprezentant Polski". Skasowałam więc wpis jakoby dziadek reprezentował nasz kraj, ale tata potwierdził,że dziadek faktycznie dostał powołanie do reprezentacji(z tym,że meczu chyba nie rozegrał).Więc dopisek przywróciłam. Nie jestem pewna tego faktu z życia dziadka, więc jeśli masz jakieś dokładne informacje na ten temat to proszę, zedytuj jego profil ponownie. Pozdrawiam

Sprawdziłem w EP Fuji i nie go na liście występujących - choć fakt, jeśli był na liście powołanych to może go tam nie być. Dziękuję Ci za informacje. Powiadomię Rade Seniorów Cracovii. --FortArt 15:41, 27 sty 2009 (UTC)
Ja wrzucilem info o reprezentacji, moze troche zbyt pospiesznie. Szybkie szukanie w Google zwrocilo mi jeden z wynikow gdzie byla taka informacja. Niestety w tej chwili nie moge powtornie znalesc tej strony, wiec jezeli narobilem zamętu to serdecznie przepraszam Dinth 19:45, 27 sty 2009 (UTC)
W oficjalnych nie grał, jeśli był rezerwowym lub grał w sparingach, albo dostał powołanie, a jakiś powodów nie pojechał to się do takich informacji łatwo nie dokopiemy. --FortArt 20:55, 27 sty 2009 (UTC)

Dziękuję. Ja i moja rodzina będziemy Ci wdzięczni. Kariera mojego utalentowanego dziadka w Cracovii była krótka, przerwana dotkliwą kontuzją, ale i tak jest powodem do dumy dla naszej rodziny.

Przewodniczący RS pyta kiedy pogrzeb (choć chyba już za późno), prosi też o namiary na grób (cmentarz, kwatera, itp). --FortArt 20:56, 27 sty 2009 (UTC)


Dziękujemy za zainteresowanie. Pogrzeb odbył się w sobotę 24 stycznia. Dziadek leży w nowej częśco cmentarza w Kalwarii Zebrzydowskiej, w pierwszym rzędzie, po lewej stronie od bramy wejściowej. Nagrobek wkrótce będzie opisany. Pozdrawiam serdecznie.