Dyskusja użytkownika:Izrael

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

-- mk_91 21:47, 11 lut 2008 (CET)

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Świetna robota!
Mam kilka pytań.
Czy to są wszystkie sezony, których opracowanie posiadasz?
Przypuszczam, że więcej informacji dotyczących tych sezonów nie masz, ale z nadzieją się o to spytam. :)
Z tego co widzę te sezony, które dodałeś, dotyczą najwyżej klasy rozgrywek, ale czy na pewno nazywała się ona wtedy "I liga"?
Masz może informacje o tym co się z Cracovią "działo" w sezonach pomiędzy dodanymi przez Ciebie? Przynajmniej w których ligach występowała i które miejsca zajmowała.

Chciałbym jeszcze dodać że nikt z nas nie dodaje podpisów do artykułów. Wszystkie edycje są odnotowywane i każdy może sprawdzić kto, co i kiedy dodał w "historii strony", więc nie ma potrzeby podpisywania się. --mk_91 21:47, 11 lut 2008 (CET)

-- Fatah 17:36, 12 lut 2008 (CET)

swoje informacje czerpie z książki "Śladem hokejowego krążka" z 75 najwyższa klasa rozgrywkowa jest tam nazwana I liga,mam gdziś jescze coś o sezonach w niższych ligach ale musze poszukać.

opis meczu

Po długich targach uzgodniliśmy używanie szablonu Artykuł z opisem meczu. Jego wygląd zostanie w przyszłości zmieniony, na razie wygląda tak jakby go nie było. Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to prośba byś używał go w opisach meczów. --FortArt 22:25, 1 kwi 2009 (UTC)

FCBP

O dodanie tekstu o policji dawno temu poprosił autor flagi. Nie mam nic przeciwko usunięciu tej wzmianki, ale proszę nie umieszczaj takich komentarzy, że coś jest bzdurne jeśli nie wiesz skąd pochodzi.. --FortArt 21:35, 4 paź 2010 (UTC)