Dyskusja użytkownika:KIBIC

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

-- mk_91 16:52, 16 sie 2008 (CEST)

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Szaliki -- mk_91 13:37, 2 sty 2009 (CET)

Następnym razem, zanim prześlesz jakiś szalik sprawdź czy go już nie ma. Oprócz tego postępuj według wskazówek, które znajdują się na odpowiednich stronach: Szaliki Cracovii oraz Szaliki zgodowe. --mk_91 22:58, 26 sty 2009 (UTC)

Przeczytaj uważnie co Ci napisałem powyżej!!! Wszystkie szaliki które przesłałeś są już w naszym zbiorze! Następnym razem, zanim coś zrobisz przemyśl to dwa razy. --mk_91 22:58, 26 sty 2009 (UTC)

Chicago

Zmieniłem na "szaliki okolicznościowy", bo rozumiem, ze to szalik z okazji meczu, a nie FC Chicago. --FortArt 15:46, 30 mar 2009 (UTC)

Zdjęcia

Nie możemy umieszczać zdjęć z innych serwisów, chyba, że dostałeś zgodę autorki zdjęcia. -- Jutrzenka Kraków herb.png FortArt 11:19, 2 maj 2012 (CEST)