Dyskusja użytkownika:Pas

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Daty meczów

Widzę, że dodajesz opisy meczów z lat 70-tych. Świetna sprawa! A przy okazji mógłbyś kliknąć na "Przenieść" i wpisać nową nazwę z pełną datą meczu? Format RRRR-MM-DD FortArt 18:32, 1 mar 2007 (CET)

Wystarczy że wrzucisz gdziekolwiek w artykule date meczu, tylko admini mogą przenosic strony z tego co wiem. WikiPasy.pl 19:27, 1 mar 2007 (CET)

Podpisy

Hej. W edycji atykułów nie podpisuj się ~~~~. Autor wrzucenia tekstu i tak zostaje odnotowany w kilku miejscach (np. historii strony). WikiPasy.pl 07:07, 1 mar 2007 (CET)

Forma artykułu

Prosił bym aby nowe mecze które dodajesz posiadały taką samą szatę graficzną jak pozostałe oraz o dodawanie linków do nazwisk zawodników. COCO 23:27, 9 kwi 2007 (CEST)

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.