Dyskusja użytkownika:Raf

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

To jest standardowy powitalny wpis, jaki otrzymuje każdy nowy użytkownik. Nie oznacza on, że zrobiłeś coś źle. To spis rzeczy, jakie, naszym, administratorów, zdaniem mogą być pomocne przy pracy nad tą encyklopedią. Być może, nie wszystkie Ci się teraz przydadzą, ale zawsze warto mieć je w jednym miejscu.

Pierwsze kroki

Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji Ikona podpis.jpg. Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Edycja artykułów

WikiPasy to serwis tworzony w całości przez kibiców. Ty również możesz dołączyć do grona fanów Cracovii tworzących encyklopedię dla potomnych. Nie trzeba spełniać żadnych warunków, wystarczy mieć chęci!

 • Generatory:
  • Opis meczów - służy do generowania opisów meczów,
  • Bilans meczów - służy do generowania bilansów spotkań,
  • Tabela - służy do generowania tabeli piłkarskiej,
  • Kadra - służy do generowania zestawienia kadry.
  • Galeria - służy do generowania galerii.

Składy w latach 1920-24

Są znane kompletne składy i strzelców goli, tylko nie było komu wpisać te dane do WikiPasów. Składy są tu: [:Media: Kronika Cracovii 1920-1924.pdf|Kronika Cracovii 1920-1924]]. Kropki oznaczają, że na tej pozycji jest tak jak w poprzednim meczu. --FortArt 21:59, 24 gru 2010 (UTC)

Sezony

Standard jest taki, że piszemy 2010/11 nie 2010/2011. Być może Twój pomysł jest lepszy, nie wiem. Ale wiem, że koszmarnie wygląda jak jest niejednolicie, raz tak raz inaczej. Myślisz, że mógłbyś pogodzić się ze standardem 2010/11? --FortArt 21:33, 30 sty 2011 (UTC)