2005/06 - hokej kobiet

(Przekierowano z Hokeistki - sezon 2005/2006)

Sezon 2005-2006

W kolejnym sezonie 2005-2006 drużyna dalej cierpiała na brak godzin lodu. Większość treningów odbywało się na małej tafli, co w meczach powodowało problemy z przystosowaniem się do wymiarowych rozmiarów lodowiska. Pierwszą połowę sezonu drużynę prowadził nadal Zbyszek Drozdowicz. Krakowianki wzięły udział w pierwszym żeńskim turnieju hokeja na lodzie, I Turnieju Barbórkowym w Janowie, w którym spośród sześciu drużyn zajęły ostatnie miejsce. W połowie sezonu stanowisko trenera objął na krótko Tomasz Kosiński, a po nim na stałe Paweł Czarnecki, który przygotowywał drużynę do I Małopolskiego Turnieju w Krakowie, w którym o tytuł Mistrza Małopolski walczą drużyny z Krakowa, Oświęcimia i Krynicy. Krakowianki wygrały z Oświęcimiem, ale przegrały z Krynicą i ostatecznie zajęły drugie miejsce.

Mecze:
2006-04-23
Kraków: Cracovia - DDH Krynica 3-4 (2-3, 1-1), I Małopolski Turniej (mecz 2x15)
bramki: Katarzyna Kasprzycka 2, Agnieszka Krynicka

2006-04-23

2006-04-23
Kraków: Cracovia - Unia Oświęcim 3-2 (0-1, 3-1), I Małopolski Turniej (mecz 2x15)
bramki: Marta Mróz, Karolina Smach (Karolina Cieślova), Katarzyna Kasprzycka (Karolina Cieślova)