Pasiasty Dzień Dziecka 2011

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

STC zaprasza na Pasiasty Dzień Dziecka!!!

Pasiasty Dzień Dziecka 2011 plakat.jpg

Stowarzyszenie "Tylko Cracovia" zaprasza wszystkich małych kibiców na Pasiasty Dzień Dziecka, który będzie podsumowaniem naszej działalność na sektorze rodzinnym. Poniżej informujemy o zasadach najważniejszych punktów imprezy:

1) TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI "STC MINI CUP IM. ZYGMUNTA NOWAKOWSKIEGO"

Aby przebieg turnieju był sprawny musimy poinformować Was- drodzy kibice o jego zasadach. Turniej będzie rozegrany na mini - boisku Sportstady na placu sektora I - od ulicy Kraszewskiego - i będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe:
I kategoria wiekowa: 5-8 lat
II kategoria wiekowa: 9-12 lat


I kategoria wiekowa: 5-8 lat
W I kategorii wiekowej może wziąć udział maksymalnie 8 drużyn, które w wyniku losowania zostaną podzielone na dwie czteroosobowe grupy (A i B). W pierwszym etapie zespoły będą rywalizować na zasadzie "każdy z każdym". Zwycięzcy grup (łącznie 4 drużyny) wezmą udział w rozgrywkach półfinałowych (1 zespół grupy A kontra 2 zespół grupy B oraz 2 zespół grupy A kontra 1 zespół grupy B),a następnie zwycięzcy rozegrają wielki finał.
Czas trwania turnieju dla I kategorii wiekowej: 12.00-14.30


II kategoria wiekowa: 9-12 lat
W II kategorii wiekowej przewidzieliśmy miejsce dla 12 drużyn, które w wyniku losowania zostaną podzielone na 4 grupy po 3 zespoły. W pierwszym etapie zespoły będą rywalizować na zasadzie "każdy z każdym". Zwycięzca grupy awansuje do półfinału, a wygrany tej fazy rozgrywek do wielkiego finału.
Czas trwania turnieju dla II kategorii wiekowej: 14.30-17.30


ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS TURNIEJU:
Czas trwania jednego meczu: 8 minut (2 x 4 min).
Drużyna chcąca wystąpić w turnieju musi liczyć 4 zawodników i posiadać swojego opiekuna - osobę pełnoletnią (musi nią być rodzic jednego z młodych piłkarzy).
Obowiązuje obuwie sportowe (adidasy!, nie korki!)
Organizator zapewnia dla dzieci napoje.
Losowania grup dokona załoga sektora rodzinnego i poinformuje o jego wyniku na stronie internetowej www.tylkocracovia.pl oraz e-mailowo bądź telefonicznie opiekuna drużyny.
Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane na meczu z Jagiellonią na stoisku z pamiątkami Stowarzyszenia na sektorze I oraz drogą e-mailową na adres: rodzinny@tylkocracovia.pl (w pierwszej kolejności będą brane pod uwagę drużyny zapisane podczas meczu z Jagiellonią, następnie te, które najszybciej zgłosiły chęć udziału za pomocą poczty elektronicznej) - przy zgłoszeniu należy podać kategorię wiekową, nazwę drużyny, imiona i nazwiska piłkarzy, e-mail i telefon kontaktowy opiekuna - zgłoszenia może dokonać jedynie osoba dorosła!
Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi około godziny 17.30.
Dla zwycięzców turnieju przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

2) Poszukiwacze skarbów - gra terenowa na stadionie.

W grze terenowej mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat. Grupy 4-6 osobowe (mile widziane dziewczynki) pod opieką jednego z rodziców (warunek konieczny) będą miały za zadanie w jak najkrótszym czasie odnaleźć specjalne punkty ukryte w różnych częściach stadionu. Start i meta: plac sektora I. Do tego konkursu nie wprowadzamy dodatkowych zapisów, ale informujemy, że starty drużyn będą się odbywać w odstępach kilkunastu minut. Żeby wziąć udział w tym konkursie prosimy o zgłoszenie grupy przez osobę dorosłą na starcie - o rozpoczęciu gry przez dany zespół decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy na ten konkurs od godziny 12.00
Czas trwania gry terenowej: 12.15-16.00

Harmonogram Dnia Dziecka

Po rozmowach z naszym Klubem i Opravcami przedstawiamy szczegółowy harmonogram atrakcji, które będą miały miejsce 5 czerwca 2011 podczas Pasiastego Dnia Dziecka na stadionie Cracovii:

- Turniej "STC Mini-Cup im. Zygmunta Nowakowskiego" - plac sektora I
I kategoria wiekowa (5-8 lat) czas trwania: 12.00-14.30
II kategoria wiekowa (9-12 lat) czas trwania: 14.30- 17.30
Prosimy o zgłaszanie drużyn na maila: rodzinny@tylkocracovia.pl

- Poszukiwacze skarbów: 12.00-16.00 - zapisy, start i meta: plac sektora I

- Kącik plastyczny: od 12.00- pod trybuną sektora I

- Kącik Małego Ultrasa i Mega graffiti: 12.00-16.00- plac od strony sektora D

- Wizyta gości specjalnych: około godziny 16.00

- Słodka niespodzianka i rozdanie nagród: godzina 17.30

Pytania dotyczące organizacji oraz ewentualnych wątpliwości prosimy przesyłać na maila: rodzinny@tylkocracovia.pl

Zdjęcia

2011-06-05 Pasiasty Dzień Dziecka 07.jpg

Cała galeria ››

Filmy

Zapowiedź

EmbedVideo nie rozpoznaje usługi wideo „youtubehd”.