Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 20 z 11 maja 1912

Tłumaczenie

Cracovia z czterema rezerwowymi; Ostrava w komplecie. Zaraz po rozpoczęciu Krakowian Ostrawianie przejęli piłkę i ostro zaatakowali zmęczonych podróżą Krakowian. Ostrava zdobyła dającą prowadzenie bramkę z rzutu karnego. Wkrótce udało się Ostrawianom dzięki napieraniu bramkarza, podwyższyć wynik na 2:0 na ich korzyść. Przed końcem pierwszej połowy pomoc Cracovii wyrównała dzięki dwóm doskonałym strzałom, które były niemożliwe do obrony. W drugiej połowie zawrotne tempo; obie strony dążą do zwycięstwa. Świetnie układane szanse obracają się w niwecz, by znów na nowo były formowane. Cracovię prześladował pech i pomimo doskonałej gry w ustawieniu z trzema pomocnikami nie potrafiła posłać piłki do bramki. Jednak wysiłki Ostrawian, którzy wyróżniali się dobrym startem do piłki, zostały uwieńczone sukcesem, tak że mecz zakończył się wynikiem 5:2 na korzyść Ostrawian. Po obu stronach obrona dobrze. Widzów około 800 osób. Sędzia dobrze.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny01:06, 24 mar 2009Miniatura wersji z 01:06, 24 mar 2009400 × 336 (46 KB)FortArt (Dyskusja | edycje) Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 20 z 11 maja 1912 Kategoria: Skany gazet w języku niemieckim z 1912