Śląsk Wrocław: Różnice pomiędzy wersjami
(Przekierowanie do Kategoria:Śląsk Wrocław) |
(aktualizacja) |
||
(Nie pokazano 48 wersji utworzonych przez 7 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Śląsk Wrocław | |||
| pelna_nazwa = Wrocławski Klub Sportowy '''Śląsk Wrocław''' Sportowa Spółka Akcyjna | |||
| nazwa_tradycyjna = Wojskowy Klub Sportowy '''Śląsk Wrocław''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = | |||
| data_zalozenia = 1947 | |||
| barwy = zielono-biało-czerwone | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Śląsk Wrocław=== | |||
[[I liga|1L]] (33x) • [[II liga|2L]] (6x) • [[puchar ligi|PL]] (2x) | |||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|19 | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|24-18 | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|1,26 - 0,95 | |||
|align="center"|[[2015-11-06 Cracovia - Śląsk Wrocław 4:1|4:1]] | |||
|align="center"|[[1970-08-15 Cracovia - Śląsk Wrocław 0:2|2:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|16-36 | |||
|align="center"|-20 | |||
|align="center"|0,73 - 1,64 | |||
|align="center"|[[2013-09-25 Śląsk Wrocław - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[2012-03-18 Śląsk Wrocław - Cracovia 3:0|3:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|41 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|21 | |||
|align="center"|40-54 | |||
|align="center"|-14 | |||
|align="center"|0,98 - 1,32 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|21-14 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1,40 - 0,93 | |||
|align="center"|[[2015-11-06 Cracovia - Śląsk Wrocław 4:1|4:1]] | |||
|align="center"|[[2010-08-13 Cracovia - Śląsk Wrocław 2:3|3:2]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|18 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|16-31 | |||
|align="center"|-15 | |||
|align="center"|0,89 - 1,72 | |||
|align="center"|[[2013-09-25 Śląsk Wrocław - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[2012-03-18 Śląsk Wrocław - Cracovia 3:0|3:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|33 | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|37-45 | |||
|align="center"|-8 | |||
|align="center"|1,12 - 1,36 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Śląsk Wrocław|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
==Zobacz też== | |||
*[[Śląsk Wrocław (ME)]] | |||
{{Kluby wojskowe}} | |||
[[Kategoria: Śląsk Wrocław|!]] | |||
__NOTOC__ |
Wersja z 19:43, 12 paź 2020
Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław Sportowa Spółka Akcyjna (Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław) Data założenia: 1947 |
Cracovia - Śląsk Wrocław
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 19 | 8 | 6 | 5 | 24-18 | 6 | 1,26 - 0,95 | 4:1 | 2:0 |
wyjazd | 22 | 1 | 5 | 16 | 16-36 | -20 | 0,73 - 1,64 | 3:0 | 3:0 |
razem | 41 | 9 | 11 | 21 | 40-54 | -14 | 0,98 - 1,32 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 15 | 7 | 5 | 3 | 21-14 | 7 | 1,40 - 0,93 | 4:1 | 3:2 |
wyjazd | 18 | 1 | 5 | 12 | 16-31 | -15 | 0,89 - 1,72 | 3:0 | 3:0 |
razem | 33 | 8 | 10 | 15 | 37-45 | -8 | 1,12 - 1,36 |
Zobacz też
drużyny formacji wojskowych: CK Armia w Krakowie • 1 p.p. Legionów • 3 p.p. Legionów • 5 p.p. Legionów • 6 p.p. Legionów • drużyna komendy Legionów • Klub Lotników Kraków • 6 p.a.c. • 20 p.p. • 73 p.p. • Brytyjska Armia Renu
kluby wojskowe II RP: 22 Strzelec Siedlce • Czarni Lwów • Czarni Radom • Flota Gdynia • Ikar Kraków • Junak Drohobycz • Legia Warszawa • Lublinianka Lublin • Polonia Przemyśl • Śmigły Wilno • Rewera Stanisławów • Wawel Kraków • WKS Lublin
kluby wojskowe PRL: Czarni Radom • Flota Gdynia • Legia Warszawa • Lublinianka Lublin • Polna Przemyśl • Resovia Rzeszów • Stadion Kielce • Śląsk Wrocław • Wawel Kraków • Zawisza Bydgoszcz