Kałuża x6
Kisielewski II x4
Sperling

Sędzia

Według zapisu w kronikach Cracovii sędzią był Wojakowski, w relacji "IKC" podano jednak, że był nim Józef Lustgarten.

moment z gry

Relacja z meczu w Ilustrowanym Kuryerze Codziennym
W przeddzień odwołane zawody piłkowe, ostatecznie odbyły się: Publiczność, stęskniona za wrażeniami sportowemi, mimo mylnych wiadomości i zapowiadającej się ulewy, przybyła tłumnie.

Z graczy Olympii przybyło dziesięciu członków, przez co odrazu przewaga była po stronie krakowskiej. Jednakowoż wynik trzeba przypisać przedewszystkiem wielkiej przewadze Cracovii w grze kombinacyjnej i widocznym, stałym, celowym training'om. Przeciwnik nie jest tak słaby, jakby można wnosić z wyniku. Przeciwnie, umie doskonale osadzać piłkę na miejscu, umie ją podawać i prowadzić. Bramkarz w pierwszej połowie grał nawet bardzo bacznie i szczęśliwie, odpierając z dużą umiejętnością brawurowe ataki Cracovii.

W pierwszej połowie klub krakowski uzyskał 4:1, przyczem jedyny goal na rzecz gości zrobiony był przez własnego gracza Cracovii w pewnym momencie.

W drugiej połowie atak Cracovii przebijał się z łatwością przez pomoc Olympii, której brakowało środkowego pomocnika. "Oblężenie" bramki zamieniło się w regularne i wytrwałe. Każdy niemal z graczy Cracovii miał sposobność zrobienia goala. Te sukcesy Cracovii popierała w całej pełni chaotyczna gra przeciwników, całkowicie zdetonowanych przygniatającą przewagą klubu krakowskiego.

Szkoda, że trudności, wynikające ze stanu wojennego, nie pozwalają Cracovii sprowadzać pierwszorzędnych klubów czeskich i niemieckich, i że musi poprzestawać na tem, co można zdobyć.

Obecna forma Cracovii pozwala przypuszczać - że spotkania krakowskiego klubu z mistrzowskiemi drużynami obcemi dostarczałyby niezwykłych sensacyi sportowych.

Ostateczny wynik 14:1 jest tylko stwierdzeniem pierwszoklasowości klubu krakowskiego, który nadto gra obecnie pod każdym względem teatr. Sędziował bardzo dobrze i bacznie p. Lustgarten.
Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 188 z 10 lipca 1917

Nowości Ilustrowane

Relacja z meczu w tygodniku Nowości Ilustrowane
Duże zaciekawienie wśród sportowców krakowskich wywołał match, rozegrany ubiegłej niedzieli pomiędzy Cracovią, a czeską "Olympią".

Z graczy Olympii przybyło dziesięciu członków, przez co odrazu przewaga była po stronie krakowskiej. Jednakowoż wynik (14:1 na korzyść Cracovii) trzeba przypisać przedewszystkiem wielkiej przewadze Cracovii w grze kombinacyjnej i widocznym, stałym, celowym training'om. Przeciwnik nie jest tak słaby, jakby można wnosić z wyniku. Przeciwnie, umie doskonale osadzać piłkę na miejscu, umie ją podawać i prowadzić. Bramkarz w pierwszej połowie grał nawet bardzo bacznie i szczęśliwie, odpierając z dużą umiejętnością brawurowe ataki Cracovii.

W pierwszej połowie klub krakowski zyskał 4:1, w drugiej atak Cracovii przebijał się z łatwością przez pomoc Olympii, której brakowało środkowego pomocnika. "Oblężenie" bramki zamieniło się w regularne i wytrwałe. Każdy niemal z graczy Cracovii miał sposobność zrobienia goala. Te sukcesy Cracovii popierała w całej pełni chaotyczna gra przeciwników, całkowicie zdetonowanych przygniatającą przewagą klubu krakowskiego.

Ostateczny wynik 14:1 jest tylko stwierdzeniem pierwszoklasowości klubu krakowskiego.
Źródło: Nowości Ilustrowane nr 29 z 21 lipca 1917