1921-09-04 AZS Warszawa - Cracovia II 0:4
1921-09-04 Cracovia - Polonia Warszawa 3:0
1921-09-04 Cracovia III - Sparta Kraków 2:1

1921-09-05 Cracovia - AZS Kraków 4:0

Tygodnik Sportowy

Relacja z meczu w Tygodniku Sportowym
Cracovia III. - Sparta 2:1 (1:1)

Ładne zwycięstwo nad niekompletną drużyną Sparty mają biało-czerwoni do zawdzięczenia świetnej grze swojego ataku, lewego obrońcy i bramkarza. Atak Sparty zawiódł tym razem w zupełności, a to głównie z powodu braku Czulaka; pomoc pracowała dobrze, tyły mniej pewne niż zwykle. Interesująca gra rozpoczyna się ładnemi atakami Cracovii. która też zdobywa dwa kornery. Teraz utrzymuje Sparta grę po największej części na środku boiska, rozpoczynając serję ataków dopiero w 20 minucie (2 kornery przeciw Cracovii). Napad Cracovii ładnie kombinuje i wytwarza niebezpieczne sytuacje pod bramką Sparty, która też przeszkodzić nie może, że biało-czerwoni uzyskują pierwszą bramkę. Na krótko przed pauzą pada wyrównujący punkt dla Sparty. Po zmianie siły obu drużyn równe, wypady Sparty udaremniają świetne tyły Cracovii, której atak ma więcej szczęścia i drugim goalem zapewnia swoim barwom drogocenne dwa punkty w mistrzostwie. Sędzia p. Brand nie miał trudnego zadania.
Źródło: Tygodnik Sportowy nr 17 z 9 września 1921

Mistrzostwo klasy C.

4 września. Sparta - Cracovia III. 1:2 (1:1)

Sparta występuje do gry z czterema graczami z rezerwy, ponieważ najlepsi gracze Czulak, Schwabenthan i Trzecki musieli wyjechać na olimpiadę wojskową do Warszawy. Grę rozpoczyna Cracovia, jednak obrona Sparty nie przypuszcza atakujących do strzału. Sparta atakuje bezustannie, gdyż atak przeważnie z rezerwy nie umie wyzyskać sytuacyj pod bramką. W 32 min. uzyskuje Cracovia bramkę przez nieuwagę lewego obrońcy. Sparta atakuje i z ładnej kombinacji wyrównuje przez Tadka. Pauza 1:1. Po przerwie Sparta ma przewagę, jednak bez skutku. W 37 min. Cracovia uzyskuje drugą bramkę z powodu nieudolności bramkarza. Wyróżnili się ze Sparty jak zawsze center pomocy "Kajtuś" i prawy obrońca "Długi". Sędzia p. Brandt zamało się ruszał na boisku.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 17 z 10 września 1921 [1]