1922-07-01 Orzeł Kraków - Cracovia III 0:9

Wiadomości Sportowe
(pierwsza relacja)

Cracovia II - Hakoah 1:0 (0:0)

Pierwsza relacja z meczu w tygodniku Wiadomości Sportowe
Zawody o mistrzostwo klasy B okręgu krakowskiego zakończyły się zwycięstwem Cracovii II. Dokładna recenzja w numerze następnym.
Źródło: Wiadomości Sportowe nr 17 z 3 lipca 1921

(druga relacja)

Relacja z meczu w tygodniku Wiadomości Sportowe
Niespodziewane zwycięstwo drugiej Cracovii nad b. poważnym przeciwnikiem. Bramkę uzyskują białoczerwoni przez Łańkę. Sędzia p.Fischer.
Z.
Źródło: Wiadomości Sportowe nr 18 z 10 lipca 1922

Mistrz Polski klasy B i świeży mistrz podokręgu krakowskiego odniósł bardzo poważny sukces, pokonawszy w walce o tytuł mistrza okręgu bardzo silną Hakoah. Gra otwarta. Jedyną bramkę uzyskał rzutem głową Łańko z centry Ciszewskiego. Sędzia p. Fiszer.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 27 z 7 lipca 1922 [1]

Sport

Relacja z meczu w lwowskim tygodniku Sport
2 lipca. Mistrzostwo kl. B. Okręgu krakowskiego. Gra żywa. Goście rozwinęli piękną płaską kombinacyjną grę, której Hakoah nie mógł sprostać. W dodatku prześladował gospodarzy pech w strzałach. Hakoah wystąpiła z rezerwowym bramkarzem, który spisał się dzielnie.
W pierwszej połowie gra otwarta, w drugiej lekka przewaga Hakoahu, jednak nie wyzyskana. W 7' drugiej połowy lewy łącznik Cracovii przebija się i strzela decydującą o zwycięstwie bramkę. W drugiej połowie Brückner (Hakoah) po dobrym solo oddaje strzał na bramkę, bramkarz Cracovii broni już poza linią. Sędzia jednak przeocza. Stosunek rogów 2:1 dla Hakoahu. Zawody prowadził p. Fischer dobrze.