Smyga
Koszecki
Czupała
Żychoń

Zawody do przerwy nie wykazywały niczyjej przewagi. Prowadzenie uzyskali gospodarze, ze strzału Kubińskiego a rewanżując się goście, ze strzału prawego łącznika. Decydujący punkt padł tuż przed końcem z akcji Malczyka. Cracovia wystąpiła z 4-ma rezerwowemi. Sędziował p. Rumpler.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 9 z 31 stycznia 1934 [1]

Raz,dwa,trzy

Treningowe spotkanie Cracovii z Kolejowym PW nie miały nic interesującego. — Wolny od lodu, natomiast zmarzły teren, wymagał precyzji ruchów oraz ograniczenia się do wolnej, lecz kombinacyjnej gry po ziemi. Zamiast tego Cracovia przystosowała się do przeciwnika, unoszącego ciągle piłkę w przestworza. Ponieważ zaś goście byli energiczniejsi i pewniejsi w otrzymaniu równowagi, przeto potrafili grę prawie zupełnie zrównoważyć.

Mylna taktycznie gra białoczerwonych miała jeszcze tę wadę, że atak rozpadł się na dwie dlatego nierówne części, iż jedna, t.j. prawa, nie chciała absolutnie wiedzieć o lewej. Mimo wszystko atak dochodził bardzo często do dobrej pozycji. Cóż z tego, kiedy poza Kubińskim nikt strzelić nie chciał. Gra pomocy także nie mogła zadowolić. Chwalebnym wyjątkiem w drużynie byli obrońcy Pająk i Dzierża.
Goście są drużyną, jak wszystkie śląskie — pracowitą, energiczną. Długie podania do ataku bywały groźne, jednakże atak trafił na dobrą obronę Cracovii. W pomocy środkowy. okazały fizycznie, był podporą defenzywy w której bramkarz i obrońcy przewyższali resztę.
Przed sędzią dr. Rumplerem stanęły drużyny w składzie:
Cracovia - - Golasiński, Dzierża, Pająk, Bialik, Ziżka. Ptak, Kubiński, Mysiak. Malczyk, Kisieliński, Zembaczyński.
Kolejowe PW — Kawka, Podbiał. Żurek. Kazimierczuk, Dudek, Włodarczyk, Bronder. Smyga. Koszecki, Czupała. Żychoń.

Bezramkowa pierwsza połowa jest nudną. Cracovia nie stara się skonsolidować akcji, a to pozwala gościom dość często zagrażać bramce Cracovii. Po przerwie zaraz w 1 min. Kubiński poprawia piłkę zgubioną przez Malczyka na pierwszą bramkę. Cracovia może polem strzelić ich kilka, ale brak w niej chętnych. W 18 min. ładnie strzela Koszecki punkt dla gości, którzy są coraz ambitniejsi. Przewaga Cracovii jest w dalszej grze, jednakże strzelenie bramki nie zdaje się być możliwem. Dopiero w ostatniej minucie obrońca Kolejowego pomógł Malczykowi do uzyskania zwycięstwa.
Źródło: Raz,dwa,trzy nr 5 z 30 stycznia 1934

Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny
Zawody powyższe zgromadziły mniej widzów, jakby w przewidywaniu, że wiele ciekawego one nie dostarczą. Cracovia nie przykładała się do gry, pozwalała przeciwnikowi przejmować inicjatywo. Ten więc korzystał i dawał dużo zatrudnienia obronie Cracovii. która znacznie korzystniej prezentowała się, niż pozostałe linje. — W przeciwstawieniu do obrony, atak Cracovii nie grał, a bawił się źle taktycznie. Jeżeli, bawiąc się doszedł do bramki, tam wykazywał wstręt do strzelania, Wyjątkiem był Kubiński.

Przy tej grze Cracovii przeciwnik okazał się dobrym partnerem, wyrobionym fizycznie. Bramkarz i środkowy pomocy wybija się na czoło drużyny. posiadającej na lewem skrzydle młodego, zwinnego zawodnika, który swą ruchliwością i nieustępliwością zdobył sympatję rozweselonej publiczności.
Nieproduktywna gra Cracovii dogadza , szybkim przeciwnikom, którzy prostemi podaniami wprzód często dochodzą ku bramce Cracovii. Atak biało czerwonych nie wysila się zupełnie w pierwszej połowie. W drugiej widać już pewne ożywienie, jednakże gra jest tak niedokładna, pod bramka strzałowo fatalna, że dopiero! dobicie Kubińskiego przynosi pierwszy punkt. Po 18 minutach goście przez Koszeckiego wyrównali. Do przedostatniej minuty Cracovia meczy przeciwnika, nie może jednak przełamać. Natomiast obrońca Kolejowego sam ułatwił jej to zadanie w ostatniej minucie i wspólnie z Malczykiem rozstrzygnęli spotkanie.

Sędzia dr Rumpler.
Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 30 z 30 stycznia 1934

Nowy Dziennik

Relacja z meczu w dzienniku żydowskim Nowy Dziennik
W dalszym meczu treningowo-towarzyskim z powyższą drużyną katowicką wygrali piłkarze Cracovii 2:1 na boisku Cracovii. Bramki zdobyli Kubiński i Malczyk. Sędzia p. Dr. Rumpler.
Źródło: Nowy Dziennik nr 31 z 31 stycznia 1934

Mecze sezonu 1934

PPW Katowice 1934-01-01 Cracovia - PPW Katowice 2:4  Zwierzyniecki Kraków 1934-01-14 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:2  Stadion Królewska Huta 1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1  KPW Katowice 1934-01-28 Cracovia - KPW Katowice 2:1  KS 20 Rybnik 1934-02-11 Cracovia - KS 20 Rybnik 6:1  AKS Chorzów 1934-02-18 AKS Królewska Huta - Cracovia 7:0  Odra Wodzisław Śląski 1934-02-25 Cracovia - Młodzież Powstańcza Wodzisław Śląski 3:0  Policyjny Katowice 1934-03-04 Cracovia - Policyjny Katowice 1:3  Pogoń Katowice 1934-03-11 Cracovia - Pogoń Katowice 3:1  Garbarnia Kraków 1934-03-18 Cracovia - Garbarnia Kraków 3:2  AKS Chorzów 1934-03-25 Cracovia - AKS Królewska Huta 1:0  Wacker Wiedeń 1934-04-02 Cracovia - Wacker Wiedeń 2:2  Ruch Chorzów 1934-04-08 Cracovia - Ruch Wielkie Hajduki 0:3  Pogoń Lwów 1934-04-22 Pogoń Lwów - Cracovia 1:4  ŁKS Łódź 1934-04-29 Cracovia - ŁKS Łódź 4:3  Garbarnia Kraków 1934-05-03 Garbarnia Kraków - Cracovia 4:0  Warta Poznań 1934-05-27 Warta Poznań - Cracovia 0:1  Polonia Warszawa 1934-06-03 Polonia Warszawa - Cracovia 2:1  Wisła Kraków 1934-06-10 Cracovia - Wisła Kraków 2:1  Warszawianka Warszawa 1934-06-17 Cracovia - Warszawianka Warszawa 4:0  Podgórze Kraków 1934-06-24 Podgórze Kraków - Cracovia 2:3  Legia Warszawa 1934-07-01 Legia Warszawa - Cracovia 0:0  22 Strzelec Siedlce 1934-07-08 Cracovia - 22 Strzelec Siedlce 7:0  FC Wien 1934-07-14 Cracovia - FC Wien 0:1  Ruch Chorzów 1934-07-22 Ruch Wielkie Hajdugi- Cracovia 4:3  Grzegórzecki Kraków 1934-07-29 Cracovia - Grzegórzecki Kraków 4:0  Podgórze Kraków 1934-08-05 Cracovia - Podgórze Kraków 3:1  Emigracja francuska 1934-08-12 Cracovia - emigracja francuska 3:2  Hapoel Tel Aviv 1934-08-15 Cracovia - Hapoel Tel Aviv 3:2  Garbarnia Kraków 1934-08-19 Cracovia - Garbarnia Kraków 2:1  22 Strzelec Siedlce 1934-09-02 22 Strzelec Siedlce - Cracovia 0:3  AC Milan 1934-09-16 Cracovia - AC Milan 3:4  ŁKS Łódź 1934-09-23 ŁKS Łódź - Cracovia 3:0  Unia Sosnowiec 1934-09-27 Unia Sosnowiec - Cracovia 1:1  Warszawianka Warszawa 1934-09-30 Warszawianka Warszawa - Cracovia 0:2  BBSV Bielsko 1934-10-07 BBSV Bielsko - Cracovia 1:6  Ruch Chorzów 1934-10-21 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 3:1  Pogoń Lwów 1934-10-28 Cracovia - Pogoń Lwów 3:1  Legia Warszawa 1934-11-01 Cracovia - Legia Warszawa 2:0  Wisła Kraków 1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0  Warta Poznań 1934-11-11 Cracovia - Warta Poznań 1:2  Polonia Warszawa 1934-11-18 Cracovia - Polonia Warszawa 5:0  Garbarnia Kraków 1934-12-02 Cracovia - Garbarnia Kraków 0:2  Garbarnia Kraków 1934-12-08 Garbarnia Kraków - Cracovia 2:1  Ruch Chorzów 1934-12-09 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 3:0