Goj
Klimsza
Śliwa

Kossok i Malczyk tuż przed bramką P.K.S Katowice

Cracovia wystąpiła do zawodów tych w osłabionym składzie, bez kontuzjowanego Seichtera i Chruścińskiego. Już w pierwszej minucie gospodarze przeprowadzają szybki atak i ze strzału Malczyka uzyskują prowadzenie. W chwilę później to samo robią goście i wyrównują ze strzału Goja. Do przerwy gra toczy się z lekką przewagą gospodarzy, których atak zawodzi jednak w pozycjach podbramkowych, nie umiejąc sobie poradzić z dobrze usposobioną obroną gości. Cracovia nie wyzyskuje w tej części gry rzutu karnego strzelanego przez Kubińskiego.

Po przerwie Cracovia zmienia swój skład. Kossok ustępuje miejsca w ataku Mysiakowi, którego z kolei zastępuje Ptak. Obecnie uwidaczniają się dobre strony treningu zimowego zespołów śląskich. Cracovia wyczerpuje się coraz bardziej, podczas gdy goście dochodzą coraz częściej do głosu: ze strzałów Goja uzyskują dalsze dwie bramki. W tej części gry wyróżnia się w Cracovii dobrze usposobiony młody bramkarz, Ziunkiewicz.

U zwycięzców najlepsi Warmuż i Gój. W Cracovii: Malczyk, Pająk, Mysiak oraz bramkarz Ziunkiewicz. Sędzia p. Kochanek.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 19 z 7 marca 1934 [1]

"Nowa porażka Cracovii w meczu z drużyną śląską." -

Nowa porażka Cracovii w meczu z drużyną śląską.

Druga porażka w serji treningowych spotkań Cracovii z klubami śląskiemi przyszła co prawda nieoczekiwanie, choćby ze względu na własny teren, jednakże bezstronny widz musiał przyznać, że była ona zasłużoną. Cracovia przegrała, bo była niewątpliwie słabszą, jeżeli nie pod względem umiejętności faktycznych, to w przygotowaniu fizycznym.

Jest faktem, że jedynie przez pierwsze 30 minut gry Cracovia dysponowała odpowiednim zasobem sił, poczem kolejno każda z jednostek odrywała się od całości. Z tą chwilą całość gry przestała istnieć, a znowu poszczególni zawodnicy w solowych akcjach nie potrafili uwolnić się od pracowitej, do ostatniej chwili destruktywnej gry przeciwników.
Brak treningu większości zawodników Cracovii widoczny był nietylko w braku sił, ale również w obchodzeniu się z piłką, jej przyjmowaniem i oddawaniem. Nie będzie przesady, jeżeli się zaznaczy, iż tak słabych punktów, jak niektóre Cracovii, nie posiadał przeciwnik. Pająk, Lasota. Ziżku, Malczyk, Zembaczyński i częściowo Mysiak oraz rezerwowy Bialik, tworzyli grupę zawodników, którzy nie znaleźli wiele współpracy u reszty. Najmniej efektu przyniosła gra ataku, który pod żadnym względem nie odpowiedział zadaniu.
Zupełnem przeciwieństwem Cracovii był Policyjny Klub. Młodzi, pełni sił na całe 90 minut, ale także zapału zawodnicy, nie mieli powodu wstydzić się wobec ligowego przeciwnika swej klasy technicznej, a również gorsi taktycznie nie byli. Szybcy, zdecydowanie chodzący za piłką, zawsze zyskiwali ją przy równych szansach, dzięki startowi i opanowaniu ciała. Znać na nich było pełny sezon i rzetelną zaprawę.
Przy wyrównanym poziomie całej drużyny, wybitniejsze jednostki — to bramkarz, środkowy pomocnik oraz prawa strona z łącznikiem Gojem, strzelcem wszystkich 3 bramek.
Drużyny stanęły w składach: Policyjny: Strauch, Mach, Mazurek, Nogaj, Warmusz, Wypiór, Żur, Goj, Nowak, Klimsza, Śliwa.
Cracovia: Szumieć i Dziukiewicz. Pająk, Lasota, Bialik, Żiżka, Mysiak, Kubiński, Kossak, Malczyk, Kisieliński, Zembaczyński.
Po strzelonej przez Malczyka z ładnego podania Kossoka bramce, już w dwie minuty później Szumieć fatalnie piąstkuje pod nogi Goja, który uzyskuje pierwszą bramkę. Cracovia ma przewagę w polu, jednak jej akcje nie są groźne z braku .strzałów. Gdy zaś osłabienie stało się coraz widoczniejsze. Policyjny uzyskuje przewagę. Po przerwie bez Kossoka i Szumca, z Ptakiem i dobrym Dziukiewiczem w bramce, traci Cracovia dalsze 2 bramki. Pod koniec obie strony mogą jeszcze podwyższyć wynik.

Sędzia p. Kochanek bez treningu.
Pasikonik
Źródło: Przegląd Sportowy nr 19 z 7 marca 1934

Mecze sezonu 1934

PPW Katowice 1934-01-01 Cracovia - PPW Katowice 2:4  Zwierzyniecki Kraków 1934-01-14 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:2  Stadion Królewska Huta 1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1  KPW Katowice 1934-01-28 Cracovia - KPW Katowice 2:1  KS 20 Rybnik 1934-02-11 Cracovia - KS 20 Rybnik 6:1  AKS Chorzów 1934-02-18 AKS Królewska Huta - Cracovia 7:0  Odra Wodzisław Śląski 1934-02-25 Cracovia - Młodzież Powstańcza Wodzisław Śląski 3:0  Policyjny Katowice 1934-03-04 Cracovia - Policyjny Katowice 1:3  Pogoń Katowice 1934-03-11 Cracovia - Pogoń Katowice 3:1  Garbarnia Kraków 1934-03-18 Cracovia - Garbarnia Kraków 3:2  AKS Chorzów 1934-03-25 Cracovia - AKS Królewska Huta 1:0  Wacker Wiedeń 1934-04-02 Cracovia - Wacker Wiedeń 2:2  Ruch Chorzów 1934-04-08 Cracovia - Ruch Wielkie Hajduki 0:3  Pogoń Lwów 1934-04-22 Pogoń Lwów - Cracovia 1:4  ŁKS Łódź 1934-04-29 Cracovia - ŁKS Łódź 4:3  Garbarnia Kraków 1934-05-03 Garbarnia Kraków - Cracovia 4:0  Warta Poznań 1934-05-27 Warta Poznań - Cracovia 0:1  Polonia Warszawa 1934-06-03 Polonia Warszawa - Cracovia 2:1  Wisła Kraków 1934-06-10 Cracovia - Wisła Kraków 2:1  Warszawianka Warszawa 1934-06-17 Cracovia - Warszawianka Warszawa 4:0  Podgórze Kraków 1934-06-24 Podgórze Kraków - Cracovia 2:3  Legia Warszawa 1934-07-01 Legia Warszawa - Cracovia 0:0  22 Strzelec Siedlce 1934-07-08 Cracovia - 22 Strzelec Siedlce 7:0  FC Wien 1934-07-14 Cracovia - FC Wien 0:1  Ruch Chorzów 1934-07-22 Ruch Wielkie Hajdugi- Cracovia 4:3  Grzegórzecki Kraków 1934-07-29 Cracovia - Grzegórzecki Kraków 4:0  Podgórze Kraków 1934-08-05 Cracovia - Podgórze Kraków 3:1  Emigracja francuska 1934-08-12 Cracovia - emigracja francuska 3:2  Hapoel Tel Aviv 1934-08-15 Cracovia - Hapoel Tel Aviv 3:2  Garbarnia Kraków 1934-08-19 Cracovia - Garbarnia Kraków 2:1  22 Strzelec Siedlce 1934-09-02 22 Strzelec Siedlce - Cracovia 0:3  AC Milan 1934-09-16 Cracovia - AC Milan 3:4  ŁKS Łódź 1934-09-23 ŁKS Łódź - Cracovia 3:0  Unia Sosnowiec 1934-09-27 Unia Sosnowiec - Cracovia 1:1  Warszawianka Warszawa 1934-09-30 Warszawianka Warszawa - Cracovia 0:2  BBSV Bielsko 1934-10-07 BBSV Bielsko - Cracovia 1:6  Ruch Chorzów 1934-10-21 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 3:1  Pogoń Lwów 1934-10-28 Cracovia - Pogoń Lwów 3:1  Legia Warszawa 1934-11-01 Cracovia - Legia Warszawa 2:0  Wisła Kraków 1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0  Warta Poznań 1934-11-11 Cracovia - Warta Poznań 1:2  Polonia Warszawa 1934-11-18 Cracovia - Polonia Warszawa 5:0  Garbarnia Kraków 1934-12-02 Cracovia - Garbarnia Kraków 0:2  Garbarnia Kraków 1934-12-08 Garbarnia Kraków - Cracovia 2:1  Ruch Chorzów 1934-12-09 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 3:0