Wilhelm Góra (3 gole)
Strąk
Młynarek
Psonka

Na czoło imprez piłkarskich w Krakowie wybiło się dziś spotkanie Cracovii z wiceleaderem ligi okręgowej, Krowodrzą. Mecz wygrali biało-czerwoni 9:1 (3:1). Do przerwy Krowodrza narzuciła silne tempo i trzymała się wcale dobrze, mimo to Cracovia uzyskała dwie bramki ze strzałów Korbasa i jedną przez Myszkowskiego. Dla Krowodrzy w tym okresie gdy strzelcem był Psonka.

Po pauzie Cracovia przeważając technicznie, zrzuciła przeciwnika na jego połowę i uzyskała dalsze bramki przez Górę (trzy), Szeligę, Młynarka i Korbasa.

W meczu tym Cracovia wystąpiła bez Pająka, którego zastąpił Pachla oraz po raz pierwszy w tym sezonie z Górą na prawym skrzydle. Góra wypadła na tej pozycji nieźle i będzie grał na skrzydle tak długo, dopóki Skalski zupełnie nie wyzdrowieje.
Źródło: Przegląd Sportowy nr 21 z 13 marca 1939 [1]