Wersja z dnia 16:57, 23 sie 2021 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje)

3

(2:2; 3:0; 1:1)

"GKS gubi rywali" -

GKS gubi rywali

Na naturalnym lodowisku w Murckach Cracovia doznała porażki z Górnikiem 3:6 (2:2, 0:3, 1:1). Mecz miał od pierwszych sekund spotkania niekorzystny przebieg dla krakowian. Już w 13 sek. a następnie w odstępie

kilku sekund gospodarze zdołali dwukrotnie zaskoczyć bramkarza Cracovio Gója i prowadzili 2:0. Później gra się wy-równała a celne strzały Wójcika i Kopczyńskiego znalazły drogę do bramki Górnika.

W drugiej tercji źle grający obrońcy Cracovii popełnili szereg błędów co kosztowało utratę 3 dalszych bramek. Straty trzech bramek drugiej tercji były już nie do odrobienia. Bramki dla Cracovii strzelili: Wójcik 2 i Kopczyński 1.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 13 z 15 stycznia 1968