1976-08-04 Cracovia - Sutjeska Nikšić 3:1

Wersja z dnia 07:54, 30 gru 2008 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (8 wersji)

Nikitovic (28')

Miernie zaprezentowała się II-ligowa drużyna jugosłowiańska, Sutjeska, ktora rozegrała wczoraj towarzyskie spotkanie z Cracovią. Lepsi technicznie krakowianie wygrali gładko 3:1 (2:1). Postawa gospodarzy, mimo zwycięstwa - nie mogła zadowolić. W pierwszej połowie, poza ostatnimi minutami, Cracovia grała ospale. Nieco lepiej było po zmianie stron, kiedy krakowianie przyspieszyli i zaczęli stosować bardziej urozmaicony repertuar zagrań. W drużynie krakowskiej stosunkowo najlepiej zaprezentowali się - bramkarz Koczwara oraz Wójtowicz, Turecki i Bujak. Do gry innych można mieć różne zastrzeżenia, ale trudno wyciągać z ich postawy zbyt daleko idące wnioski, gdyż krakowianie znajdują się w trakcie intensywnych przygotowań do III-ligowych rozgrywek (inauguracja 22 bm.).

Źródło: Tempo