Cracovia-Polonia Bytom 1:3
Bramki: Dybczak (20) - Wyciślik (22), Perlak (40 i 85).
Cracovia: Koczwara, Wójtowicz, Dybczak, Nazimek, Turecki, Surowiec, Kuć, Grzesiak, Liszka(77 Sasnal) Smoleń, Bujak.

Opis meczu GK:
W meczu z Polonią Bytom Cracovia uległa na własnym boisku 1:3 (1:2). Cracovia od początku miała w tym meczu przewagę, ale jej napastnicy razili nieskutecznością. Wreszcie prowadzenie zdobywa w 20 min. Dybczak z podania Bujaka. W dwie minuty później jest już 1:1. Po dwukrotnie wykonywanych przez Polonię rzutach rożnych Wyciślik przejmuje na głowę precyzyjnie dośrodkowanie Lonki i piłka ląduje w siatce. W pierwszej połowie gola zdobywa jeszcze najruchliwszy zawodnik gości - Perlak, przy biernej postawie obrony Cracovii.
Druga połowa przypomina bezładną kopaninę, do której dopuścił zresztą sędzia p. Paprocki z Poznania nie widząc ewidentnych fauli. W pewnym momencie zawodnik Cracovii złapał za rękę przeciwnika będącego przy piłce, co jednak nie wywołało reakcji sędziego. Okrasą tej części gry była ładna główka Bujaka w 65 min., po której bramkarz Poloni wybił na róg piłkę lecącą tuż nad poprzeczką. W 72 min. podobną nieskutecznością jak piłkarze Cracovii popisał się Gruszka - przejął piłkę ok. 30 m. przed bramką i będąc sam na sam z Koczwarą strzelił prosto w niego. Za to w 85 min. Perlak w podobnej sytuacji ogrywa Koczwarę i strzałem w prawy dolny róg zdobywa trzeciego gola. Okazję do podwyższenia wyniku mają jeszcze przed końcowym gwizdkiem Wyciślik i Lonka, lecz nie wykorzystują ich.
W Cracovii trudno wyróżnić kogokolwiek, chyba tylko niezwykle pracowitego Bujaka. Przed rozpoczęciem meczu z Polonią odbyła się miła uroczystość klubowych gratulacji dla Piotra Nazimka, srebrnego medalisty 1 mistrzostw Europy juniorów.